Asus G531GW-AL099T promocja 2020

Cena7499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta G531GW-AL099T

Opis

TWOJA GRA. TWOJA CHWAŁA.laptop ROG Strix G jest uosobieniem rewelacyjnie zoptymalizowanego designu i proponuje świetne wrażenia w trakcie poważnej rozgrywki i wielozadaniowej pracy w systemie Windows 10.

Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów Intel® Core™ 9ej generacji i kart graficznych GeForce RTX™, udostępnia on bardzo wysoką sprawność gamingową dla szerszego grona odbiorców. Inteligentny układ chłodzenia zezwala na użycie pełnego potencjału innowacyjnych procesorów zastosowanych w tych laptopach, a technologia RangeBoost gwarantuje najistotniejszy możliwy sygnał Wi-Fi.

Gdziekolwiek grasz, możesz rozpromienić otoczenie przy pomocy Aura Sync wtrójkrawędziowym pasku świetlnym, a także podświetlenia klawiatury w czterech strefach RGB.budowaNowa formuła wzornictwa WYGLĄD WPARZE ZFUNKCJONALNOŚCIĄWzornictwo laptopa Strix G jest inspirowane naszą współpracą z BMW Designworks Group i łączy w sobie nadzwyczajny wygląd i wysoką funkcjonalność wraz z rozwiązaniem 3d Flow Zone, które zapewnia Ci najnowocześniejszy układ chłodzenia spomiędzy przystępnych na rynku.

Stykające się ze sobą kontrastujące wykończenia szczotkowanej powierzchni optycznie rozcinają pokrywę, eksponując jej asymetryczny kształt. Takie rozwiązanie gwarantuje nieograniczony przepływ powietrza z tyłu pokrywy, gdzie nożycowe zawiasy tworzą uzupełniającą przestrzeń wentylacyjną.

Wyrzeźbiony zarys i powierzchnie w stylu stealth bardzo stonowany styl, z akcentami wpostaci paska świetlnego RGB wokół krawędzi laptopa.skutecznośćUDOSKONALONE WRAŻENIA GAMINGOWEBłyskawicznie przejdziesz od poważnej rozgrywki do wysokiej produktywności.

Najnowsza karta graficzna GeForce RTX™ napędzana technologią ROG Boost choćby do 1440 MHz przy mocy 115 W umożliwia niesamowicie płynną rozgrywkę. Superwydajny procesor Intel® Core™ 9ej generacji w parze z maks.

32 GB pamięci RAM rodzaju DDR4-2666 z prędkością błyskawicy wykona intensywne zadania podczas pracy i rozrywki. Wyposażenie tego laptopa w dysk SSD M.2 NVMe zagwarantuje wysoką prędkość pracy i dużą powierzchnię dyskową wystarczającą do zapisania całej Twojej biblioteki gier i rozgrywki w dowolnym miejscu w drodze i w podróży.* specyfikacja zależy od modelu, precyzyjne atrybuty w zakłądce specyfikacja)CHŁODZENIEINTELIGENTNE CHŁODZENIE DLA udoskonalonYCH WRAŻEŃ UŻYTKOWNIKAInteligentna strategia chłodzenia opracowana poprzez ROG to mieszanka stosownych funkcji i ustawień systemowych dla zapewnienia najkorzystniejszych realnych wrażeń w każdej sytuacji.

doskonały układ wentylacji zaimplementowany w Strix G jest uzupełniany przez samooczyszczający się moduł cieplny, który wydala pył w celu wydłużenia okresu eksploatacji tego laptopa. Dwa wentylatory obracają aż 83 łopatki, powiększając przepływ powietrza, zaś ultrasmukłe żebra radiatorów zwiększają powierzchnię do wydalania ciepła.

Oprogramowanie ROG Armoury Crate zezwala na płynne przełączanie między trybami operacyjnymi w celu trafnego przypasowania produktywności i poziomu emisji hałasu do danego zadania.EKRANZOBACZ RÓŻNICĘ, JAKĄ ROBI 144 Hz*Zwycięstwo niejednokrotnie rozstrzyga się w ciągu ułamka sekundy.

Na superszybkim ekranie z częstotliwością odświeżania sięgającą 144 Hz wychwycisz każdy moment bitwy. Błyskawiczne odświeżanie ekranu pozwala w pełni zastosować moc wydajnej karty graficznej, uwalniając jej potencjał do dostarczania superpłynnych efektów wizualnych przy naprawdę wysokim poziomie FPS.

ekran oprawiony wąskimi ramkami oferuje Ci bardzo rozległy widok w każdym możliwym scenariuszu. Dzięki świetnej precyzji wizualnej i ogromnej immersji możesz w pełni skupić się na swym celu, a na końcu będziesz ostatnim graczem pozostałym na polu bitwy.* częstotliwość odświeżania może się różnić w zależności od specyfikacji danego SKU (modelu), dokłądne dane w zakładce specyfikacja)ŁącznośćUTRZYMAJ NAJSILNIEJSZY SYGNAŁ WI-FITechnologia ROG RangeBoost zagwarantuje najszczególniej zrównoważony sygnał Wi-Fi, jaki tylko jest osiągalny.

Specjalny algorytm RangeBoost ocenia siłę sygnału czterech anten wewnętrznych i wybiera najkorzystniejszą parę do wykorzystania w Twojej lokalizacji, minimalizując w ten sposób zjawisko martwych punktów i rozszerzając zasięg sygnału bezprzewodowego o nawet 30%.

W parze z najnowszą gigabitową kartą Wi-Fi Intel® 802.11ac (2x2), która oferuje szczytową przepustowość bezprzewodową sięgającą 1,7 Gb/s, możesz nawiązywać połączenia i grać z wysoką prędkością sieci w prawie każdym miejscu.*Specyfikacje zależą od modelu.OprogramowanieArmoury CrateROG Armoury Crate oferuje równocześnie sterowanie pracą systemu, jak i oświetleniem, dzięki czemu najważniejsze opcje masz praktycznie zawsze pod ręką w jednej aplikacji narzędziowej.

wygodnie zdefiniujesz i spersonalizujesz profile scenariuszy gamingowych, które samoczynnie dokonają określonych ustawień, kiedy uruchomisz swoje ulubione gry.