Asus VivoBook N580GD-E4052T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus VivoBook N580GD-E4052T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3944.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS VivoBook Pro 15 (N580GD-E4052T)
3944.30
ELECTRO.pl
Laptop ASUS VivoBook Pro 15 (N580GD-E4052T)
3944.30
Media Expert

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta N580GD-E4052T
Przekątna ekranu 15 "
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Procesor Intel Core i5
Funkcje podświetlana klawiatura, czytnik linii papilarnych

Opis

Sięgnij po więcej ASUS VivoBook Pro 15 to smukły i lekki notebook o bardzo wysokiej produktywności, napędzany procesorem Intel Core ósmej generacji. Jest on wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości FHD ze 100% pokryciem przestrzeni barwnej sRGB, wysokiej jakości kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 klasy gamingowej, system dźwiękowy opracowany wspólnie z firmą Harman Kardon i najnowsze technologie chłodzenia i szybkiego ładowania baterii.

rewolucyjna efektywność wewnątrz notebooka VivoBook Pro 15 znajduje się niesamowicie solidny procesor Intel Core 8. Generacji, gwarantujący nieporównane osiągi. Dzięki 8 GB pamięci RAM DDR4, o 33% szybszej od wersji DDR3, VivoBook Pro 15 jest w stanie zapewniać moc obliczeniową, która poradzi sobie bezproblemowo z obsługą wielu procesów naraz.

A jeśli do tego zaopatrzony zostanie w dysk SSD wysokiej sprawności, jest w stanie zaoferować najlepsze w swej klasie szybkości transferu informacji. W celu zagwarantowania ultraszybkiej łączności VivoBook Pro 15 zaopatrzony został w dwupasmowe Wi-Fi 802.11ac, zapewniające prędkości do 6 razy szybsze w porównaniu z 802.11n!

Niesamowita, gamingowa grafika NVIDIA wyposażony w NVIDIA GeForce GTX 1050 VivoBook Pro 15 jest w stanie dostarczyć doskonałą grafikę, rewelacyjną do grania, oglądania filmów lub edycji tworzyw w rozdzielczości FHD.

ponadto prosto poradzi sobie z nawet najistotniej wymagającymi zadaniami graficznymi. Inteligentne podwójne wiatraki VivoBook Pro 15 wykorzystuje inteligentny system chłodzenia w celu zapewnienia płynnego i zrównoważonego działania w trakcie przetwarzania wielu procesów jednocześnie lub maratonów rozgrywkowych.

Inteligentny projekt podwójnych wiatraków gwarantuje osiem samoczynnie ustawianych prędkości, aby zagwarantować maksymalne efekty chłodzenia przy niewielkim poziomie hałasu. Kompaktowy, hiperchłodny, dwuwentylatorowy moduł termalny wykorzystuje rurki grzewcze i wiatraki, by niezależnie rozszerzać produktywność procesora i karty graficznej.

Rozdzielczość FHD gwarantująca niesamowite widoki VivoBook Pro 15 łączy w sobie zoptymalizowany sprzęt i oprogramowanie, które gwarantuje najkorzystniejszą w swej klasie grafikę. Wyświetlacz FHD z technologią szerokokątną, paletą odcieni 72% NTSC i 100% sRGB oraz technologią ASUS Splendid przekłada się na bogatsze, głębsze i skrupulatniejsze barwy – w każdym typu multimediów.

Zanurz się w nadzwyczajnej jakości dźwięku VivoBook Pro 15 zagwarantuje niesamowity system audio współtworzony z firmą Harman Kardon. Potężne głośniki z komorami 8ccm i technologią Smart Amplifier klarownie czysty dźwięk choćby przy najwyższym poziomie głośności.

Dwucewkowe głośniki stereo emitują najgłośniejszy, najczystszy dźwięk realny dla tak lekkiego i smukłego urządzenia. Technologia ASUS Smart Amp daje VivoBook Pro 15 o 320% pokaźniejszą głośność, o 250% więcej basów, a także o 300% wyższą moc szczytową w porównaniu ze standardo...