Asus R540LA-XX1306T promocja 2020

Cena1599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta R540LA-XX1306T
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Core i3
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth
Grubość 2.72 cm

OpisWybrane atrybutyProcesor Intel Core i3-5005U
Pamięć RAM 4 GB
Dysk SSD 256 GB
Grafika Intel HD Graphics 5500
Złącze HDMI

notebook został wyposażony w złącze HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to aktualnie wiodący standard przesyłu wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Korzystając z tego rozwiązania, bez problemu podłączysz swój komputer do zewnętrznego monitora, projektora lub ekranu telewizora.


Dysk SSD 256GB

notebook wyposażony jest w dysk SSD o obszerności 256 GB. Dzięki tego rodzaju pamięci komputer pracuje jeszcze szybciej, ciszej i efektywniej. Dysk SSD zużywa mniej energii tradycyjny dysk twardy dzięki czemu praca na baterii wydłuży się, a jego budowa powoduje, że jest bardziej wytrzymały na wstrząsy.


4GB pamieci RAM

laptop został zaopatrzony w 4 GB prędkiej pamięci RAM, dzięki której Twoja praca będzie jeszcze płynniejsza. Od dzisiaj będziesz mógł korzystać z wielu aplikacji równocześnie, grać w gry, a także używać programów graficznych.


Windows 10

Windows 10 jest tak poprawnie znany i prosty w użyciu, iż poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w zwiększonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać. Ekspresowo uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.


Bluetooth

Bluetooth to technologia bezprzewodowego przesyłu informacji za pomocą fal radiowych, umożliwiająca łatwą komunikację pomiędzy zróżnicowanymi sprzętami.Dzięki tej funkcji możesz podłączyć do komputera można podłączać wszystkiego rodzaju urządzenia Bluetooth, takie jak klawiatury, myszy, telefony, głośniki i mnóstwo innych.


laptop Asus R540LA-XX1306T

wyposażony w procesor Intel Core i3-5005U, 8 GB, a także szybki dysk SSD o objętości 256 GB.