Asus VivoBook R540MA-GQ280T promocja 2020

Cena1299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta R540MA-GQ280T
Przekątna ekranu 15.6 "

OpisWybrane parametryProcesor Intel Celeron N4000
Pamięć RAM 4 GB
Dysk HDD 500 GB
Grafika Intel UHD Graphics 600
Dysk HDD 500GB

Ciesz się w pełni możliwościami jakie oferuje zestawienie najnowszych komponentów Twojego notebooka z wykorzystaniem jak największej ilości treści. Dysk o pojemności 500 GB pomieści naprawdę sporo: ok. 38 godzin materiału wideo o wysokiej jakości, do 125 000 utworów w formacie MP3 przy częstotliwości 128Kb/s lub choćby 100 000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości.


Złącze HDMI

laptop został wyekwipowany w złącze HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to aktualnie wiodący kanon przesyłu wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Korzystając z tego rozwiązania, bez problemu podłączysz swój komputer do zewnętrznego monitora, projektora lub ekranu telewizora.


4GB pamieci RAM

laptop został wyposażony w 4 GB szybkiej pamięci RAM, dzięki której Twoja praca będzie jeszcze płynniejsza. Od dzisiaj będziesz mógł korzystać z wielu aplikacji równocześnie, grać w gry, a także używać programów graficznych.


Przekątna ekranu 15,6"

Uniwersalna przekątna ekranu 15,6" pozwala już na osiągnięcie rozdzielczości 1366x768 (HD) i wyższych jak HD i FHD. Ergonomiczna wielkość matrycy zapewni Ci wysoką jakość obrazu, choćby w najlepszych technologiach dostępnych w tej chwili na rynku. Plusem takiej przekątnej jest obfita powierzchnia robocza ekranu czy wydajność.


Windows 10

Windows 10 jest tak korzystnie znany i nietrudny w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać. Momentalnie uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej zastosowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.


Bluetooth

Bluetooth to technologia bezprzewodowego przesyłu danych przy pomocy fal radiowych, umożliwiająca łatwą komunikację między zróżnicowanymi sprzętami.Dzięki tej funkcji możesz podłączyć do komputera można podłączać wszelkiego rodzaju urządzenia Bluetooth, takie jak klawiatury, myszy, telefony, głośniki i niemało innych.


Asus Vivobook R540MA-GQ280T

zaopatrzony w procesor Intel Celeron N4000, 4 GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 500 GB.