Asus VivoBook R542UF-DM157T promocja 2020

Cena2899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta R542UF-DM157T
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

OpisWybrane właściwościProcesor Intel Core i5-8250U
Pamięć RAM 8 GB
Dysk HDD 1000 GB
Grafika Nvidia GeForce MX130, 2 GB
Dysk HDD 1000GB

by w pełni cieszyć się możliwościami jakie proponuje zestawienie najnowszych części Twojego laptopa, Ci trzeba do tego celu optymalnych treści, a dzięki pojemnosci 1000 GB na zastosowanym dysku twardym pomieścisz ich naprawdę niemało. Przechowaj ok. 76 godzin materiału video o wysokiej jakości, do 250 000 utworów w formacie MP3 przy częstotliwości 128 Kb/s bądź nawet 200 000 fotografii w wysokiej rozdzielczości.


Windows 10 Home

System Windows 10 to Twój partner w uzyskiwaniu wyników. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,rozszerzone menu Start, oraz wyśmienite świeże sposoby realizacji zadan choćby na wielu urzadzeniach. Pokochasz tez postępowe funkcje, takie jak calkiem nowa przegladarka zaprojektowana do dzialania w Internecie.


Matowa matryca

Irytuje Cię fakt, że na ekranie monitora lepiej widzisz swoja twarz aniżeli swój ulubiony film? Zmień to i zdecyduj się na notebooka z matowa matryca która zapewni idealnie warunki pracy - nawet w nasłonecznionych miejscach. Pracujesz sporo godzin przed ekranem komputera? Przekonaj się, iż matowa matryca mniej męczy wzrok.


Złącze HDMI

notebook został wyekwipowany w złącze HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to aktualnie wiodący kanon przesyłu wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Korzystając z tego rozwiązania, bezproblemowo podłączysz swój komputer do zewnętrznego monitora, projektora albo ekranu telewizora.


8GB pamięci RAM

notebook został zaopatrzony w 8 GB prędkiej pamięci RAM, dzięki której Twoja praca będzie jeszcze płynniejsza. Od dzisiaj będziesz mógł korzystac z wielu aplikacji , a także grać w bardziej wymagające gry.


Obsługa standardu Wi-Fi

Obsługa WiFi umożliwia uzyskanie wyższych prędkości przesyłu informacji i obszerniejszej przepustowości. Dzięki temu, możesz momentalnie pobierać lub korzystać strumieniowo z wielkich plików multimedialnych, a pełnia przystępnych aplikacji komunikacyjnych da Ci możliwość bezproblemowej komunikacji z rodziną i znajomymi.


Zupełnie świeże złącze USB 3.1 Type-C

Nowy odwracalny port USB Type-C, powoduje, iż podłączenie sprzętów jest o dużo łatwiejsze i zagwarantuje transfer choćby do 5Gbit/s, dzięki czemu można przesłać film 2GB do pamięci USB w czasie krótszym niżeli 2 sekundy. Jego kompaktowa budowa pozwala zachować smukłe rozmiary laptopa.


zastosowany napęd

laptopa wbudowany napęd optyczny, który umożliwi odtwarzanie filmów czy nagrywanie płyt.


wyświetlacz 15,6" FHD

Imponujący ekran 15,6" FHD+ (1920 x 1080 px) w notebookie choćby najbardziej wymagających fanów gier i oglądania filmów.


Bluetooth

Bluetooth to technika bezprzewodowego przesyłu informacji za pomocą fal radiowych, umożliwiająca łatwą komunikację między zróżnicowanymi sprzętami.Dzięki tej funkcji możesz podłączyć do komputera można podłączać wszystkiego typu urządzenia Bluetooth, takie jak klawiatury, myszy, telefony, głośniki i niemało innych.