Asus VivoBook S410UA-EB178T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus VivoBook S410UA-EB178T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS VivoBook S14 (S410UA-EB178T)
2499.99
ELECTRO.pl
Laptop ASUS VivoBook S14 (S410UA-EB178T)
2499.99
Media Expert

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta S410UA-EB178T

Opis

Klasyka w nowym wydaniu ASUS VivoBook S14 zagwarantuje wszystkim podróżnikom nieograniczoną sprawność. Jego kompaktowa i lekka konstrukcja mierzy w profilu 14,8 mm i waży jedynie 1,4 kg. ASUS VivoBook S14 oferuje 14-calowy wyświetlacz NanoEdge w obudowie o wielkości charakterystycznej dla mniejszych laptopów 13-calowych.

Zaprojektowany żeby spełniać Twoje potrzeby Mimo swoich niewielkich rozmiarów, ASUS VivoBook S14 dysponuje dużą mocą uderzeniową. Laptop VivoBook S14 jest napędzany procesorem Intel Core i3 siódmej generacji i pamięcią 4 GB RAM, dzięki temu gwarantuje najwyższą efektywność w trakcie wielozadaniowości.

oferuje on także dysk HDD o obszerności 1 TB dla szerokiego dostępu do danych. Wyświetlacz NanoEdge Zmieszczenie 14-calowego wyświetlacza Full HD w obudowie o wielkości typowej dla notebooków 13-calowych nie jest nietrudnym zadaniem – lecz dzięki ultrasmukłej ramce ekranu NanoEdge jest to osiągalne.

Dzięki konstrukcji NanoEdge laptop VivoBook S14 proponuje niesamowity stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 78,5%, co zagwarantuje jeszcze bardziej wciągające wrażenia wizualne. Ekran ten dysponuje dodatkowo powłoką antyodblaskową i technologią szerokątnego widzenia 178°, która zapewnia,odcienie i kontrast pozostaną żywe i intensywne, nawet w trakcie oglądania z ostrego kąta.

Jest to więc perfekcyjny laptop do oglądania filmów lub dokumentów wspólnie z przyjaciółmi i kolegami. Do pracy albo rozrywki, w każdym miejscu Kompaktowa i lekka konstrukcja laptopa VivoBook S14 pozwoli Ci na pełną produktywność i zapewni rozrywkę w każdym miejscu.

Jest to wspaniały laptop zarówno do pracy jak i na wyjście do kawiarni, a także do oglądania filmów w trakcie lotu samolotem. Dzięki nad wyraz wąskiemu profilowi 14,8 mm oraz łącznej wadze wynoszącej jedynie 1,4 kg, VivoBook S14 jest jednym z najmocniej przenośnych notebooków 14-calowych na świecie.

dodatkowo jego wykwintne, klasyczne wzornictwo w odcieniu Star Grey powoduje, że przykuwa on uwagę każdego. Bogate możliwości połączeń VivoBook S14 jest wyposażony w port USB 3.1 w obustronnym gnieździe USB Type-C (USB-C) dla szybszego transferu informacji, nawet o 10 razy wyższego niż przy standardzie USB 2.0.

dopełniające gniazda USB 3.1 i USB 2.0, gniazdo micro HDMI oraz czytnik kart micro SD zapewniają bezproblemową kompatybilność z całą gamą sprzętów peryferyjnych, monitorów i projektorów. Użyteczna, podświetlana klawiatura i touchpad Klawiatura notebooka VivoBook S14 zawiera pełnej wielkości klawisze ze skokiem 1,4 mm, gwarantujące Ci wrażenie solidności i komfort w trakcie pisania.

Podświetlenie klawiszy pomoże Ci w pracy w każdym otoczeniu, w ciągu dnia i w nocy. VivoBook S14 na dodatek touchpad zaprojektowany dla maksymalnego komfortu oraz precyzji sterowania. Touchpad jest kompatybilny ze standardem Windows Precision Touchpad (PTP) i pozwala na nad wyraz płynne sterowanie, pisanie, a także rozpoznawanie gestów realizowanych kilkoma pa...