Asus UX410UA-GV096T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus UX410UA-GV096T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2909.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS ZenBook (UX410UA-GV096T)
2909.99
Media Expert
Laptop ASUS ZenBook (UX410UA-GV096T) | URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE ZA 1ZŁ! DARMOWY TRANSPORT
2909.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta UX410UA-GV096T
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Core i3
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 1.9 cm

Opis

Ultrasmukły. Ultraelegancki. Linia ZenBook na nowo zdefiniowała pojęcie smukłości i lekkości, zaś ZenBook UX410 czerpie z tego dorobku pełnymi garściami. Świeże wzornictwo laptopa jest nieśmiertelne i eleganckie, a jego głównymi cechami są niezwykle smukły profil o grubości zaledwie 18,95 mm i waga 1,4 kg.

zarys i wykończenie zaskakująco lekkiej pokrywy z monolitycznego stopu aluminium wymagają kilkudziesięciu precyzyjnie kontrolowanych operacji wytwórczych. Na pokrywie ekranu widnieje oryginalny dla marki ASUS kolisty szlif inspirowany filozofią Zen, a resztę szczególnie niepodatnej obudowy stworzono z konsekwencją szczotkowanego metalu.

Wykończenie, czyli kolor ZenBook UX410, uzyskuje się techniką anodowania. Urządzenie jest przystępne w dwóch kolorach inspirowanych naturą: szarym Quartz Grey i różowym Rose Gold. Niedościgniona efektywność Najwyższa efektywność to cecha standardowa linii ZenBook.

w sytuacji ZenBook UX410 zadba o to procesor Intel Core siódmej generacji, dostępny w wersji i7 i 4 GB pamięci RAM DDR4 2133MHz. Najnowsze, dwuzakresowe Wi-Fi w standardzie 802.11ac oferuje wyjątkowo dużą przepustowość, a dzięki Bluetooth 4.1 z łatwością zespolisz się ze swymi gadżetami.

Profesjonaliści oczekują najkorzystniejszych rozwiązań na rynku. Dlatego dajemy im przełomowy dwustronny port USB typu C. Obsługuje on najnowsze urządzenia peryferyjne wymagające wysokiej efektywności transferu danych.

Port HDMI umożliwia z kolei szybkie i proste podłączanie monitorów, telewizorów i projektorów. Luźna praca wielozadaniowa, płynne odtwarzanie wideo i bardzo prędkie uruchamianie aplikacji: ZenBook UX410 jest gotowy zawsze, gdy go potrzebujesz.

Poza tym jest niewiarygodnie energooszczędny – możesz wziąć go ze sobą na cały dzień, bo bateria rzadko wymaga ładowania. Większy. Transparentniejszy. I jednocześnie mniejszy. ZenBook UX410 – niemożliwe stało się możliwe.

Zainstalowaliśmy olśniewający 14-calowy ekran Full HD w notebookie nie pokaźniejszym niżeli większość 13-calowych modeli. Jak to zrobiliśmy? obniżyliśmy szzerokość ramki wyświetlacza do 6 mm, dzięki czemu stosunek jego powierzchni do wielkości obudowy jest obszerniejszy.

upraszcza to czytanie tekstu i oglądanie i filmów. Wysoka rozdzielczość wyraźnie upraszcza edycję fotografii i filmów. Więcej odcieni. Realistyczne barwy. Wyświetlacz modelu ZenBook UX410 ma nad wyraz szeroką gamę barwną na poziomie 72% przestrzeni NTSC, 100% przestrzeni sRGB i 74% przestrzeni AdobeRGB.

Mówiąc prościej: barwy, które oddaje, są wierniejsze, żywsze i jest ich więcej aniżeli na wyświetlaczach w charakterystycznych technikach. Technika szerokiego kąta widzenia zachowuje korzystny kontrast i kolorystykę obrazu widzianego choćby pod kątem 178° w stosunku do płaszczyzny wyświetlacza.

Tak oto ZenBook UX410 wyznacza nowy kanon dla wyświetlaczy w laptopach. ASUS Splendid: wyśmienita optymalizacja koloru ZenBook UX410 wyświetla nieprzeciętny...