Asus UX430UN-GV115T promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asus UX430UN-GV115T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4110.77 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop ASUS ZenBook (UX430UN-GV115T)
4110.77
ELECTRO.pl
Laptop ASUS ZenBook (UX430UN-GV115T)
4110.77
Media Expert

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta UX430UN-GV115T

Opis

Odkryj bezgraniczne piękno ZenBook za każdym razem był uwydatniającym się typym ultrabooka,elegancki i wymyślny ZenBook UX430 wchodzi na zupełnie nowy poziom: stworzyliśmy wyśmienity do podróży, 13-calowy ZenBook z perfekcyjnym do pracy, 14-calowym wyświetlaczem!

Po raz pierwszy nie musisz dokonywać niełatwego wyboru pomiędzy zaletami urządzenia mobilnego a pokaźniejszym wyświetlaczem — niesamowity ZenBook UX430 dokonuje niemożliwego, oferując obie te zalety. Jego smukła i lekka kompozycja w znanym stylu ZenBook i wspaniałe komponenty powodują, że ZenBook UX430 jest wyjątkowo produktywnym urządzeniem, które za każdym razem chcesz posiadać przy sobie, nieważne gdzie jesteś.

Zabierz ze sobą więcej mocy w mniejszej obudowie! 13-calowa pokrywa Zmniejsz swój bagaż ZenBook UX430 został zaprojektowany w taki sposób, żeby można go było wziąć wszędzie, nie ważne czy będzie to ważna seria konferencji biznesowych, napięty harmonogram za granicą, czy również zasłużone wakacje.

Jego smukła i kompaktowa 13-calowa obudowa o grubości 15,9 mm zmieści się w każdej aktówce, a innowacyjna lekka budowa zredukowała wagę urządzenia do wyłącznie 1,25 kg. Dzięki czemu notebook nigdy nie będzie dla Ciebie ciężarem, gdy jesteś w drodze.

14-calowy ekran zobacz więcej, zrób więcej! Gdy trzeba wykonać jakąś pracę, wszyscy są zgodni,obszerniejszy wyświetlacz to udoskonalony wyświetlacz, ponieważ usprawnia on wielozadaniowość i powoduje, że rozrywka staje się bardziej aktywna.

Dlatego złamaliśmy wszelkie reguły, by móc wyposażyć laptopa ZenBook UX430 w największy realny wyświetlacz. Dzięki zmniejszeniu ramki do ultra-cienkich 7,18 mm, udało nam się zmieścić 14-calowy ekran Full HD w zgrabnej 13-calowej obudowie.

Dla zapewnienia komfortu oczom użytkownika, ekran ma matową powłokę antyodblaskową. W końcowym efekcie stworzyliśmy laptop o imponującym stosunku wielkości ekranu do pokrywy w wys. 80%, który przy zminimalizowanym profilu pomaga Ci zmaksymalizować efektywność pracy — dzięki temu zobaczysz i zrobisz więcej, nosząc ze sobą mniej!

wyświetlacz Perfekcyjność wyświetlania seria sprzętów ZenBook słynie z idealnej jakości wyświetlaczy, a ZenBook UX430 kontynuuje tę tradycję. Jego 14-calowy wyświetlacz przeciwodblaskowy gwarantuje w 100% skalę barw sRGB, dzięki temu może wyświetlać bardziej skrupulatne i bardziej żywe kolory charakterystyczny wyświetlacz.

Wykorzystuje ponadto technologię szerokokątną, by zagwarantować, iż kontrast i oddanie kolorów nie zmniejszą się pod kątem widzenia do 178°, co czyni go wyśmienitym do współpracy i udostępniania ekranu. Produktywność pokaźniejsza wydajność, mniej czekania ZenBook UX430 to 13-calowy notebook wytwarzany bez kompromisów w zakresie wydajności, który polikwiduje w cień każdego konkurenta.

W jego sercu znajduje się procesor w wersji 8 generacji Intel® Core™ i5, 8 GB nad wyraz szybkiej pamięci DD4.oraz nad wyraz skuteczna karta graficzna NVIDIA® GeForce® MX150. P...