Asus VivoBook X412DA-EK645AT promocja 2021

Cena2199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta X412DA-EK645AT
Przekątna ekranu 14 "
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

Opis

Niezależnie od tego, czy użyjesz go do pracy, czy do rozrywki, ASUS VivoBook 14 to kompaktowy laptop, który gwarantuje Ci najlepsze wrażenia wizualne. Jego nowy wyświetlacz NanoEdge pozbawiony ramki ze wszelkich czterech stron posiada ultrasmukłą oprawę mierzącą zaledwie 5.7 mm.

zapewnia to niesamowity stosunek wielkości ekranu do obudowy na poziomie 87%. Ponadto zawias ErgoLift o prekursorskiej konstrukcji podciąga nieco klawiaturę dla wyższego komfortu pisania. Co więcej jest on dostępny w czterech specyficznych wariantach wykończenia, możesz zatem wybrać opcję pasującą do Twojego stylu.Korzyści: Ma kompaktowe rozmiary upraszczające podróżowanie oraz jest niewiarygodnie lekki– możesz więc po prostu wsunąć go do swojej torby lub plecaka i ruszać w drogę!

Sprawdzoną produktywność zapewni dwurdzeniowyprocesor AMD® Ryzen™ 3 3200U 2.6 GHz (3.5 GHz turbo) 4 GB pamięci operacyjnej DDR4pozwoli na uruchomienie i efektywne działanie programów bezzwłoczne uruchamianie systemu dzięki dyskowi SSD 256 GB Wyraźny obraz to zasługa 14-calowego ekranu NanoEdge o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) Złącza USB 3.1 gen 1 zapewnią szybki transfer informacji Oglądaj najnowsze filmy na sporym ekranie dzięki złączu HDMI Szybka i bezprzewodowa łączność z Internetem przy pomocy modułu WiFi 802.11 ac System operacyjny Windows 10 jest nie tylko ale i bezpieczny, do tego posiada menu Start w rozszerzonej postaci, a także mnóstwo nowych funkcji zastosowany w nim skrupulatnie zaprojektowany zawias ErgoLiftwyróżnia się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia, a także podciąga klawiaturę pod kątem 3°,zawsze zapewniać Ci doskonałą pozycję do pisania...