Asus X515FA-EJ179W promocja 2022

Cena2399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Asus
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta X515FA-EJ179W
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i3
Częstotliwość procesora 2.1 GHz
Karta graficzna HD Graphics

Opis

Niezależnie od tego, czy będzie to praca, czy rozrywka, ASUS X515 to laptop klasy podstawowej oferujący wysoką wydajność oraz immersyjne efekty wizualne. Zintegrowany w nim ekran NanoEdge zezwala na oglądanie pod szerokim kątem do 178° oraz dysponuje matową powłoką antyodblaskową dla naprawdę wciągających wrażeń.

Możliwość instalacji dwóch dysków, maks. SSD PCIe 1 TB, a także HDD 1 TB, zapewnia Ci nieprzeciętne połączenie obszernej objętości dyskowej z wysokimi szybkościami odczytu/zapisu danych. Obsługiwana jest jeszcze pamięć Intel Optane1 do jeszcze pokaźniejszego przyspieszenia pracy.

wyświetlacz NanoEdge zagwarantuje notebookowi ASUS X515 ogromną powierzchnię ekranową dla immersyjnych wrażeń wizualnych podczas pracy i rozrywki. Jego szerokokątny panel FHD posiada powłokę antyodblaskową, która redukuje niechciane i odwracające uwagę użytkownika odblaski i odbicia, dzięki temu może on skupić się na aktualnie wyświetlanych treściach.

Uzyskanie dostępu do swego notebooka ASUS X515 nigdy jeszcze nie było tak komfortowe i bezpieczne! Dzięki zintegrowanemu w touchpadzie czytnikowi linii papilarnych3 oraz funkcji Windows Hello nie musisz już za każdym razem wpisywać swojego hasła wystarczy dzisiaj jedno dotknięcie!