Dell Inspiron 7790-6106 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dell Inspiron 7790-6106 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop DELL Inspiron 17 G7 (7790-6106)
7499.00
Media Expert
Laptop DELL Inspiron 17 G7 (7790-6106) DARMOWY TRANSPORT
7499.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Dell
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 7790-6106
Przekątna ekranu 17.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 16 GB
Procesor Intel Core i7
Karta graficzna GeForce RTX 2060
Funkcje bluetooth
Grubość 2.5 cm

Opis

Smukły,mocny 17-calowy laptop dla graczy Dell G7 17 w cienkiej, wytwornej obudowie, z procesorem Intel Core ósmej generacji, potężną kartą graficzną NVIDIA i wyświetlaczem z wąskimi ramkami. Dowodzisz drużyną istotnie szykowna pokrywa, od której nie sposób oderwać wzroku.

sprawny układ chłodzenia z dwoma wentylatorami, dzięki któremu komputer pozostaje chłodny mimo gorącego przebiegu akcji. Wyprodukowany, żeby błyszczeć. Odkryj możliwości gier dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce kolekcji RTX 20 i asygnowanej pamięci GDDR5.

dodatkowo obraz można wyświetlać na szerokim, 17-calowym ekranie FHD z wąskimi ramkami z trzech stron, który pozwoli zanurzyć się w misji. Niespotykana prędkość Matowa matryca w Dell G7 17 spowoduje, że unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie.

Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy albo rozrywce! wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest dodatkowo odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia.

Rozjaśnij pole dostosuj środowisko gry, dodając podświetlaną klawiaturę w celu dobrania do Twojego stylu walki. Podświetlana klawiatura w notebookie gamingowym Dell G7 17 jest nad wyraz użyteczna, istotnie dla nocnych marków.

dzisiaj nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Jeden port do wszelkich zastosowań Korzystaj z zalet wielu portów w jednym dzięki portowi Thunderbolt 3. Pełni on funkcję portu USB 3.1 Type-C drugiej generacji o prędkości transferu do 40 Gb/s lub wyjścia DisplayPort v1.2 obsługującego jeden wyświetlacz 5K albo dwa wyświetlacze 4K.

DYSKI Dysk HDD o dużej obszerności zapewni Ci spokój. Koniec z likwidowaniem plików, aby zrobić miejsce kolejnym. Zdjęcia, filmy, programy - teraz masz miejsce na wszystko! Dysk SSD działa dużo szybciej aniżeli dysk HDD.

Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się choćby 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To spora oszczędność czasu! ponadto przez to, że dysk SSD nie ma części mechanicznych, dużo trudniej go uszkodzić.

Twoje informacje są naprawdę bezpieczne! Alienware Command Center producent Dell stworzyła pionierskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, skrupulatnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów oraz oszczędności czasu.

dzisiaj masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dostosować składniki sprzętowe do potrzeb poszczególnych gier oraz spersonalizować pulpit i oprogramowanie zgodnie z wymaganiami bez zakłócania rozgrywki i innych działań.

Łatwy w użyciu interfejs łączy wszystkie ustawienia systemu z biblioteką gier, co usprawnia dostęp do informacji w grach. Centrum sterowania łatwe korzystanie z gier niezależnie od ich źródła i staranne dostosowywanie ich ustawień.

Gdy utworzysz jednostkowy profil gry, możesz używać...