DreamMachines G1650Ti-15PL63 promocja 2021

Cena4029.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:DreamMachines
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta G1650Ti-15PL63

Opis

efektywność, która zmienia reguły gry To maszyna ostateczna w pojedynku z każdym tytułem laptop gamingowy DREAMMACHINES G1650Ti gwarantuje idealną jakość obrazu, która przypadnie do gustu choćby najistotniej wymagającym użytkownikom.

Jest to sprzęt o wspaniałych parametrach technicznych, który został zaprojektowany z troską o najmniejsze szczegóły. Zagwarantuje on płynne działanie nawet w przypadku wysokiego obciążenia. Na specjalną uwagę zasługuje dodatkowo wytrzymała kompozycja, która nie jest podatne na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia.

Uczciwa wartość zakupu stanowi kolejną zaletę. Wysokiej jakości karta graficzna notebook DREAMMACHINES G1650Ti został wyekwipowany w potężną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650 TI, która zapewnia nadzwyczajną szczegółowość.

Pozytywnie wpływa to na odczucia podczas rozgrywki. Obsługa standardu 4K sprawia, iż w zaciszu domowym można poczuć się zupełnie tak, jak w kinie! ucieszy to niejednego kinomaniaka. Technologia wirtualnej rzeczywistości sprawia, iż obraz demonstruje się niezwykle realistycznie, a zarazem naturalnie.

skuteczny procesor Kolejną zaletą laptopa DREAMMACHINES G1650Ti jest skuteczny procesor Intel Core i7-1165G7, który przetrwa w pierwotnym stanie choćby najbardziej intensywną eksploatację. To fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy bezusterkowość stawiają na pierwszym miejscu.

Za płynne funkcjonowanie odpowiadają cztery rdzenie. Na specjalną uwagę zasługuje trafny pobór energii, dzięki któremu osiągalne jest zminimalizowanie kosztów stosowania. Ma to szczególne znaczenie dla graczów, ale nie tylko.

wytrzymałość na wstrząsy laptop DREAMMACHINES G1650Ti został produkowany z myślą o osobach korzystających ze sprzętu w zmiennych warunkach. Transport urządzenie jest w pełni bezpieczny, a zarazem bezproblemowy.

kompozycja stworzona z wysokogatunkowych tworzyw nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, a także wstrząsy. Właśnie dlatego poprzez długi czas będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Nie bez znaczenia jest ponadto stylowy design, który fantastycznie wpasowuje się w obecnie obowiązujące trendy.

Skuteczny system chłodzenia Kolejną zaletą notebooka DREAMMACHINES G1650Ti jest efektywne chłodzenie podzespołów. Odpowiada za to system Dream Cooling, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie niskiej temperatury.

zniża on ryzyko przegrzania się podzespołów, a tym samym awarii sprzętu. Z prezentowanego urządzenia chętnie korzystają nie tylko miłośnicy gier,także fachowego oprogramowania np. Do projektowania graficznego lub obróbki video.

Superszybki dysk SSD notebook DREAMMACHINES G1650Ti z superszybkim dyskiem SSD gwarantuje oczekiwany komfort pracy. Nie trzeba obawiać się, iż sprzęt odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Należy wspomnieć także o wsparciu zaawansowanej pamięci DDR4.

technika SO-DIMM pozwala osiągnąć najwyższe prędkości działania. Rewelacyjny...