DreamMachines RS2080Q-17PL51 promocja 2021

Cena8999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:DreamMachines
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta RS2080Q-17PL51

Opis

notebook gamingowy DREAMMACHINES RS2080Q komfortowy dla graczy notebook gamingowy DREAMMACHINES RS2080Q to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, dla których komfort eksploatacji jest kwestią priorytetową.

Proponowane urządzenie zostało wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co przekłada się na wyśmienitą , a także niepodatność na uszkodzenia. Mocna budowa pozostanie w nienaruszonym stanie poprzez długi czas, więc ciężko jest wyobrazić sobie lepszą inwestycję.

Opisywany sprzęt dostępny jest w ciekawej cenie, co na dodatek ma ogromne znaczenie. Architektura NVIDIA Turing NVIDIA Turing to innowacyjna architektura, dzięki której jakość oprawy graficznej gier będzie znajdować się na najwyższym poziomie.

notebook RS2080Q spełni oczekiwania także w przypadku profesjonalnych zastosowań. Nic nie stoi na przeszkodzie,wykorzystać go do celów zawodowych. Jest on kompleksowo przygotowany do intensywnego użytkowania.

potężna karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 Super Max-Q gwarantuje obraz wyrazisty, szczegółowy, a zarazem realistyczny. Użytkownik może przenieść się w samo centrum akcji! Bezramkowa budowa notebook DREAMMACHINES RS2080Q został zaprojektowany z najwyższą precyzją, więc nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć.

Na specjalną uwagę zasługuje bezramkowa kompozycja, dzięki której użytkownik może jeszcze bardziej skoncentrować się na tym, co wyświetlane jest na ekranie. To jeszcze perfekcyjna opcja dla tych, którzy poszukują sprzętu, który umożliwi wygodne oglądanie ulubionych filmów i seriali.

Przekątna matrycy wynosi aż 17,3''! Matowa warstwa nie odbija światła. Perfekcyjna odporność Kolejną zaletą laptopa DREAMMACHINES RS2080Q jest perfekcyjna solidność. Urządzenie wykonane z certyfikowanych tworzyw pozostanie w nienagannym stanie poprzez długi czas.

Trzeba zaznaczyć, że jest ono wytrzymałe na usterki, które mogłyby powstać np. W trakcie transportu. Właśnie z tego powodu jest to sprzęt w pełni przenośny, który wystarczy zapakować do torby albo plecaka. Atutem jest również niska podatność na wstrząsy.

Niezakłócone i prędkie działanie notebook DREAMMACHINES RS2080Q jest rekomendowany osobom oczekującym niezakłóconego, a zarazem niezwłocznego działanie. Opisywany model uchodzi za niezawodny, co obniża ryzyko wystąpienia wielu niepożądanych zjawisk.

choćby w przypadku maksymalnego obciążenia sprzęt nie utraci pierwotnych parametrów użytkowych. Połączenie technologi SO-DIMM oraz pamięci DDR4 pozwala na osiągnięcie pożądanego poziomu efektywności. Pokaźny kąt widzenia DREAMMACHINES RS2080Q to model mający gatunkową matrycę WVA, która zagwarantuje duży kąt widzenia.

dzięki temu emitowany obraz będzie szczegółowy, a zarazem zgodny z rzeczywistością. Nie można nie wspomnieć o istotnie dokładnym odwzorowaniu barw. Wyróżniają się one nie tylko ostrością,też urzekającą głębią, co olśni choćby najbardziej wym...