Hiro 70 H01 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hiro 70 H01 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
HIRO X570T 15,6" 144Hz i7-12700H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070Ti Win11
9799.00
OleOle!
HIRO X570T 15,6" 144Hz i7-12700H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070Ti Win11
9799.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Hiro
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 70 H01

Opis  • przenośna moc - laptopy gamingowe HIRO® to potężne przenośne maszyny przeznaczone do gier, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Teraz możesz cieszyć się najwyższą sprawnością w najnowszych grach gdziekolwiek jesteś. Z tym przenośnym produktem klasy premium, już nic nie będzie Ciebie ograniczać.


  • Wysoka jakość - Ciesz się najwyższą jakością wykonania dostępną na rynku. W ofercie wynajdziesz modele które mają magnezowe obudowy, ekrany z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz, klawiatury wyekwipowane w strefowe podświetlenie Multikolor RGB, z mechanicznymi przełącznikami i wydzieloną sekcją numeryczną.


  • Niezapomniane przeżycia - Wysokiej klasy matryce IPS i solidne karty graficzne z serii 30 znajdujące się w wielu modelach, pozwolą wyciągnąć z gier to co najlepsze, proponując niezwykłą jakość obrazu. Najwyższe modele HIRO® szczycą się układami GeForce® RTX obsługują rewolucyjną technologię NVIDIA Ray-Tracing, dla maksymalnie realistycznych wrażeń z gry.
Jakość producenta HIRO


notebook do gier HIRO X570T charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a także dodatkowymi cechami wyjątkowo ważnymi dla każdego gracza. Wyświetlacz posiada cienkie ramki, co zwiększa pole wyświetlanego ekranu i pozwalają Ci poczuć na własnej skórze to, co dzieje się w grze.Matryca IPS

zastosowania matryca typu IPS zagwarantuje niezwykle realistyczne i szczegółowe odwzorowywanie odcieni, powodując że gry wyglądają jeszcze bardziej pięknie, przedstawiając całkowitą głębię barw wirtualnego świata. Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu sprawia, iż wyświetlany obraz jest szczególnie płynny i dynamiczny. Zyskaj przewagę na wirtualnym polu walki.

Podświetlenie RGB

Klawiatura posiada strefowe podświetlenie Multikolor RGB, oddając w pełni gamingowy charakter notebooka HIRO. Edytowalny układ podświetlania klawiszy w pełnej gamie odcieni, pozwoli dostosować efekt świecenia do Twojego stylu i sprawi, że każdy klawisz będzie widoczny o każdej porze dnia i nocy.Najwyższej jakości dźwięk

Zapewnij sobie rewelacyjne wrażenia audio podczas grania, oglądania filmów lub słuchania muzyki. Zaimplementowane głośniki stereo zadbają o wysokiej jakości dźwięk. Teraz każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.Maksimum możliwości w grach


notebook HIRO X570T został wyekwipowany w procesor czternastordzeniowy Intel® Core™ i7-12700H dwunastej generacji, dzięki temu pozwala iść z duchem czasu oraz epoki cyfrowej. Komputer z procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji gwarantuje wielki wzrost efektywności w porównaniu z poprzednią generacją. Nowa hybrydowa architektura o wysokiej efektywności integruje dwie rodziny rdzeni w jednym procesorze, gwarantując płynne działanie w trakcie gry. Rdzenie skutecznościowe zapewniają wysoką sprawność w trakcie zadań jednowątkowych, a rdzenie energooszczędne zostały zoptymalizowane do pracy wielowątkowej. Ten procesor zezwala na mistrzowskie granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna GeForce® RTX 3070 Ti o pamięci własnej 8GB. Najnowsza seria kart NVIDIA® RTX jest aż dwukrotnie wydajniejsza od układów RTX 20XX w sytuacji technologii Ray-Tracing. W nowym modelu GeForce® zaimplementowano postępowy system NVIDIA® DLSS, rozszerzający wyjściową liczba FPS. Wybierając model z układem graficznym GeForce® RTX 3070 Ti, inwestujesz w możliwość uruchomienia każdej gry w kolejnych latach na poziomie choćby 100 klatek na sekundę i pełną obsługę Ray-Tracingu i VR.


notebook HIRO to najlepszy wybór, jeżeli poszukujesz notebooka, który płynnie uruchomi niemal każdą grę w wysokich ustawieniach grafiki. Zaawansowany system inteligentnego chłodzenia zapewnia równocześnie pełne wykorzystanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. HIRO X570T skierowana jest do graczy, którzy poszukują rozwiązania mogącego posłużyć im poprzez kilka kolejnych lat wirtualnej rozrywki.100% funkcjonalności z systemem Windows 11 i łącznością WIFI.


laptopy HIRO mają zainstalowany, oryginalny system Windows 11® z jego całkowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zestawy z systemem w wersji Home, oferujące funkcje przydatne wyjątkowo przy obsłudze multimediów. Jest to najszczególniej aktualny na rynku system operacyjny, gwarantujący pełną zgodność z podzespołami komputera i najnowszymi grami które pojawiają się na rynku. Niezwykle prosta i intuicyjna obsługa wszelkich funkcji laptopa to wyjątkowo ważny argument za wyborem notebooka z systemem Windows 11. Równocześnie uzyskujesz sprzęt na bieżąco aktualizowany o wszelkie pakiety bezpieczeństwa przeciw wirusom komputerowym.

Połącz się ze światem, dzięki WIFI

Poza preinstalowanym w każdym laptopie portem sieciowym do obsługi internetu „po kablu", notebooky HIRO posiadają także moduł łączności bezprzewodowej WIFI. Wysoka przepustowość zaimplementowanej karty sieciowej WIFI zagwarantuje stabilne i prędkie połączenie z Twoją siecią i cieszenie się grami przez internet bez „lagów". Każda gra wymagająca połączenia z internetem będzie się dzisiaj odbywać bez żadnych zacięć.