Hiro 850 H29 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hiro 850 H29 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3442.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Laptop HIRO 850EJ (NBCN850EJ1-H03 NTT)
3442.00
ELECTRO.pl
Laptop HIRO 850EJ (NBCN850EJ1-H03 NTT)
3899.00
Media Expert

Parametry

Producent:Hiro
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 850 H29

Opis

HIRO kolekcja 850 To laptopy Gamingowe, progresywna maszyna do grania niezależnie od tego gdzie go zabierzesz. Najistotniejsze konfiguracje z produktywnymi kartami graficznymi GeForce®, a także procesorami Intel® Core™.

Poznaj pełnię wrażeń dzięki szczegółowemu i dynamicznemu obrazowi matryc IPS pracujących w rozdzielczości fullHD. Procesor laptop HIRO 850 został wyposażony w procesory Intel® Core™ I5 i I7 ósmej generacji, pozwalają iść z duchem czasu i epoki cyfrowej.

Nowy komputer z procesorem Intel® Core™ ósmej generacji zapewnia obfity wzrost produktywności w porównaniu z poprzednią generacją. Pozwala na szybką i łatwą pracę, bezpieczne zakupy dzięki zaimplementowanym zabezpieczeniom i oddanie się rozrywce na najwyższym poziomie.

Te procesory fachowe granie i tworzenie tworzyw multimedialnych! Karta graficzna - NIEODZOWNY element KAŻDEGO GAMINGOWEGO NOTEBOOKA Każdy zasługuje,radować się fantastycznym gamingiem.

Dlatego właśnie wyposażyliśmy nasz laptop w szybką i konkretną kartę GeForce® GTX 1050. Dzisiaj możesz zamienić swój sprzęt w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ najistotniej zaawansowanej gamingowej architekturze GPU jaka kiedykolwiek powstała.

Jest ona naszpikowana nowoczesnymi technikami NVIDIA Game Ready, dzięki którym każdy gracz będzie mógł radować się najnowszymi grami w ich pełnej okazałości. Matryca Matowa, 60Hz, IPS uznawana za najlepszym rozwiązaniem dla gracz i grafików.

znakomite parametry i genialna jakość obrazu pozwalają radować się progresywną grafiką. Do tego znakomity czas reakcji i odświeżania matrycy. Rozdzielczość full HD ( 1920 x 1080) z kontrastem 1000:1, jasnością 320 cd/m2.

Dźwięk Całość wrażeń dopełniają zastosowane głośniki stereo, działające pod kontrolą systemu Creative Sound Blaster™ Cinema 3. Wspomaga on głębię dźwięku i kontroluje natężenie, kierunek i czystość wywołując, że każdy wybuch, strzał czy ryk silnika w grze wyścigowej, przyprawi Cię o ciarki!

WIFI w każdym modelu Wszystkie modele notebooków do gier HIRO, mają wbudowany moduł internetu bezprzewodowego. Dzięki niemu zjednoczysz się z dowolną siecią WIFI i zapoczątkujesz grę tam, gdzie zabierzesz notebooka.

Wysoka przepustowość zastosowanej karty sieciowej WIFI, zagwarantuje płynne połączenie internetowe w grach sieciowych i brak lagów. Klawiatura Ważnym atutem jest membranowa, podświetlana klawiatura. W tym modelu notebooka HIRO, wyszukasz klawiaturę podświetleniem w odcieniu biały, pomaga trafiać w klawisze w słabo oświetlonym pomieszczeniu.

Bateria bardzo długi czas pracy na baterii jest nad wyraz ważny w urządzeniach przenośnych. Pozwala on na luźne korzystanie z urządzenia choćby w trakcie najdłuższych podróży. W modelach HIRO wynajdziesz akumulatory o niezwykle wielkiej obszerności, wytrzymujące nawet do 9 godzin, zależnie od typu realizowanych zadań....