Hiro 857 H30 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hiro 857 H30 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5114.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop HIRO N857HP6 (NBCN857HP6-H30)
5114.99
ELECTRO.pl
Laptop HIRO N857HP6 (NBCN857HP6-H30)
5124.99
Media Expert

Parametry

Producent:Hiro
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 857 H30
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

przenośny gaming w każdym miejscu Zwyciężaj w ulubionych grach komputerowych, niezależnie od tego gdzie jesteś! Przygotuj się na pełnię wrażeń zupełnie jak z gamingowych komputerów stacjonarnych. Zupełnie świeże podejście do sprawności laptopa dla graczy, owocuje sprzętem wyposażonym w najnowsze procesory mobilne Intel, ale także pełnoprawne procesory desktopowe!

Całości dopełniają nad wyraz solidne karty graficzne Nvidii, a w modelach notebooków HIRO, znajdziesz takie wersje jak GTX 1050, 1060, 1080 a nawet RTX 2060 i 2070! Procesory do mistrzowskiej pracy i grania niezwykle bogata paleta procesorów w laptopach HIRO powoduje, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model, dostosowany do typu wykorzystywania laptopa.

W notebookach do gier HIRO, wynajdziesz procesory mobilne Intel Core i5, a także i7 siódmej generacji, lecz to nie koniec! To nowy wymiar doświadczeń jeśli chodzi o sprawność mobilnego sprzętu do gier i obsługi programów graficznych.

Karty graficzne o największej mocy notebooky HIRO posiadają znaczny zakres kart graficznych, które poradzą sobie z każdą grą! Poczynając od modelu GTX 1050 z pamięcią 4GB, poprzez jedną z najczęściej wybieranych poprzez graczy kart - GTX 1060 6GB, znakomitą do wszystkich gier komputerowych na wysokich ustawieniach graficznych, aż po podwójny układ graficzny, składający się z dwóch kart GTX 1080 8GB, połączonych w SLI!

Ale to jeszcze nie koniec w ofercie wynajdziesz modele z kartami graficznymi RTX 2060 i 2070. Ogromna szybkość działania i przesyłu danych Dzięki niezwykle szybkim modelom dysków SSD w wersji M.2, które wynajdziesz w większości notebooków HIRO i we wszelkich posiadających dysk SSD, zarówno start systemu jak i cała obsługa komputera jest olśniewająco momentalna.

Wybierz laptop z dyskiem SSD M.2 i odkryj na nowo komfort korzystania z komputera. Dysk M.2 docenią także gracze i osoby wykorzystujące notebooka do projektów graficznych i edycji filmów. Każda gra będzie ładować się nad wyraz błyskawicznie a przejście do kolejnego poziomu nie zanudzi Cię długim ładowaniem.

Osoby pracujące przy obróbce fotografii, docenią płynne działanie oprogramowania i duże skrócenie czasu pracy z tym samym wynikiem końcowym! Szczegółowy i dynamiczny obraz, nieprzeciętny dźwięk Matowe matryce zastosowane w notebookach HIRO, to rozwiązanie preferowane przez wszystkich użytkowników komputerów.

Brak refleksów świetlnych, odbić okien i pomieszczenia w ekranie, pozwala skupić się na grze. Wysokie rozdzielczości ekranów, od FullHD w wersjach 15,6'', aż do Ultra HD w modelach z matrycą o przekątnej 17,3'', zagwarantują wtopienie się w rozgrywkę i przeżywanie każdego pojedynku i każdego zwycięstwa sto razy bardziej!

Niezauważalnie krótkie czasy reakcji matrycy i wysokie częstotliwości odświeżania to dzisiejszy standard jeśli mówimy o komfortowym graniu a laptopy HIRO to posiadają! Ogromnym atutem są także matryce rodzaju IPS, które znane są z wyśmienitego o...