Hiro 957 H29 promocja 2020

Cena5599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Hiro
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 957 H29
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

mobilny gaming w każdym miejscu
Zwyciężaj w ulubionych grach komputerowych, niezależnie od tego, gdzie jesteś!
Przygotuj się na pełnię wrażeń zupełnie jak z gamingowych komputerów stacjonarnych. Zupełnie nowe podejście do skuteczności laptopa dla graczy, owocuje sprzętem wyekwipowanym w najnowsze procesory mobilne Intel, lecz także pełnoprawne procesory desktopowe! Całości dopełniają istotnie konkretne karty graficzne NVIDIA, a w modelach laptopów HIRO, znajdziesz takie wersje jak GTX 1050, 1060 a nawet GTX 1080!

Ogromna szybkość działania i przesyłu danych
Dzięki szczególnie prędkim modelom dysków SSD w wersji M.2, które odszukasz w większości notebooków HIRO i we wszystkich mających dysk SSD, zarówno start systemu jak i cała obsługa komputera jest zachwycająco błyskawiczna. Wybierz laptop z dyskiem SSD M.2 i odkryj na nowo komfort korzystania z komputera. Dysk M.2 docenią także gracze i osoby wykorzystujące notebooka do projektów graficznych i edycji filmów. Każda gra będzie ładować się wyjątkowo błyskawicznie a przejście do kolejnego poziomu nie zanudzi Cię długim ładowaniem. Osoby pracujące przy obróbce fotografii, docenią płynne działanie oprogramowania i pokaźne skrócenie czasu pracy z tym samym skutkiem końcowym!

Szczegółowy i dynamiczny obraz, rewelacyjny dźwięk
Matowe matryce zastosowane w notebookach HIRO, to rozwiązanie preferowane poprzez wszystkich użytkowników komputerów. Brak refleksów świetlnych, odbić okien i pomieszczenia w ekranie, pozwala skupić się na grze. Wysokie rozdzielczości ekranów, od FullHD w wersjach 15,6", aż do Ultra HD w modelach z matrycą o przekątnej 17,3", zagwarantują wtopienie się w rozgrywkę i przeżywanie każdego pojedynku i każdego z,wycięstwa sto razy bardziej! Niezauważalnie krótkie czasy reakcji matrycy i wysokie częstotliwości odświeżania to dzisiejszy standard jeśli mówimy o komfortowym graniu a laptopy HIRO to mają! Ogromnym atutem są także matryce typu IPS, które znane są z genialnego odwzorowania kolorów i największej przestrzeni kolorów, które mogą wyświetlić. Całość wrażeń dopełniają wbudowane głośniki stereo, działające pod kontrolą systemu Creative Sound Blaster™ Cinema 3. Wspomaga on głębię dźwięku i kontroluje natężenie, kierunek i czystość powodując, że każdy wybuch, strzał czy ryk silnika w grze wyścigowej, przyprawi Cię o ciarki!

WIFI w każdym modelu.
Wszystkie modele notebooków do gier HIRO, posiadają zastosowany moduł internetu bezprzewodowego. Dzięki niemu scalisz się z dowolną siecią WIFI i zapoczątkujesz grę tam, gdzie zabierzesz notebooka. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI, zapewnia płynne połączenie internetowe w grach sieciowych i brak lagów.

Podświetlana klawiatura, efektywna bateria
Dodatkowymi lecz jakże ważnymi atutami są: podświetlana klawiatura w systemie RGB albo White LED i sekcje zasilania z wydajnymi bateriami o długim czasie pracy. Wśród dostępnych modeli laptopów HIRO, wyszukasz klawiatury z pełnym, wielokolorowym podświetleniem RGB o dowolnym wyborze jego barwy lub trybu świecenia, lub podświetlenie białymi diodami LED. W obu przypadkach, pomaga to precyzyjniej trafiać w klawisze w słabo oświetlonym pomieszczeniu a także jest ciekawym dodatkiem, pozwalającym wybrać odcień i sprawić,laptop będzie jedyny w swym typu. Bardzo długi czas pracy na baterii jest stanowczo ważny w urządzeniach przenośnych. Pozwala on na swobodne korzystanie z urządzenia choćby podczas najdłuższych podróży. W modelach HIRO odszukasz akumulatory o nad wyraz dużej objętości, wytrzymujące nawet do 9 godzin, zależnie od typu wykonywanych zadań.