HP 2X7H1EA promocja 2022

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 2X7H1EA
System operacyjny Windows 10
Procesor Intel Core i3

Opis

laptop HP 240 G8

notebook HP 240 G8 mieści najnowszą technikę w wytrzymałej obudowie, która broni urządzenie. Dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji utrzymasz mobilny styl pracy. Procesor Intel Core i3-1005G1, ze zintegrowanym układem graficznym Intel UHD i 8 GB pamięci RAM pozwoli na produktywną realizację zadań biznesowych.


Liczne opcje łączności

laptop został zaprojektowany z myślą o potrzebach firm, dlatego został wyekwipowany w trzy porty USB w tym port USB rodzaju C do podłączenia wszystkich potrzebnych sprzętów peryferyjnych. Wbudowany czytnik kart pamięci przystępne tworzenie kopii zapasowych i przenoszenie informacji pomiędzy HP 240, a innymi urządzeniami. Port HDMI pozwoli na podłączenie dopełniającego monitora, albo wyświetlenie obrazu z notebooka na projektorze. Port RJ-45 i moduł Wi-Fi zapewni połączenie z Internetem. Technika Bluetooth pozwala na szybką bezprzewodową komunikację z wieloma urządzeniami.


Zadbaj o bezpieczeństwo

Oprogramowanie układowe Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego, pomagając zabezpieczyć informacje, wiadomości e-mail i tożsamość użytkowników.


Wysoka jakość

wyświetlacz Full HD o przekątnej 14", z warstwą antyrefleksyjną i podświetleniem WLED zapewni wyraźny obraz na ekranie. Uruchamiaj urządzenie i aplikacje szybciej, dzięki dyskowi SSD o pojemności 256 GB. Kamera internetowa HP z obrazem HD o szerokim zakresie dynamiki (WDR) pozwala za każdym razem radować się najlepszą jakością obrazu w czasie videokonferencji, równocześnie przy dobrym, jak i słabym oświetleniu. Oprogramowanie HP Noise Cancellation pomoże wyeliminować zakłócenia z otoczenia, w tym dźwięki klawiatury.