HP 43A53EA promocja 2022

Cena5199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 43A53EA
Przekątna ekranu 17.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Procesor Intel Core i5

Opis

Wielkoekranowa sprawność choćby poza biuremKomputer HP 470 w interesującej stylistyce został skonstruowany tak, by zagwarantować skuteczność i mobilność, wymagane poprzez progresywnych pracowników. Wyświetlacz o przekątnej 17 cali dostarcza intensywnych wrażeń wizualnych niezależnie od wykorzystania.

Gotowość do pracyZrealizuj bez problemu każdy projekt dzięki wydajnym funkcjom, charakterystycznym dla komputerów stacjonarnych. Korzystaj z nieokiełznanej mocy procesora Intel Core, konkretnej karty gracznej i szerokiej przestrzeni dyskowej na wszystkie ważne dane.

W biurze lub poza nimPracuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki przenośnym funkcjom, takim jak technika HP Fast Charge, internetowa kamera HD i zaimplementowany mikrofon. Oglądaj wyraźne obrazy na wyświetlaczu o przekątnej 17 cali z wąską ramką.

skuteczna pracaBiznes wymaga od komputera czegoś więcej. Ten 17-calowy komputer mobilny jest zaopatrzony w liczne funkcje, jak pełna klawiatura numeryczna, staranny touchpad i sprzętowe zabezpieczenie TPM, które pozwalają Ci pracować w każdej chwili, w biurze i poza nim.

Niech nic Cię nie zatrzymaZyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP. Wysoka jakość i mobilnośćPrzyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych z zastosowaniem czterordzeniowego procesora 11th Gen Intel Core z przełomowym układem gracznym Intel Iris Xe.

Zadbaj o ochronę najważniejszych informacjiWbudowany układ zabezpieczający modułu Trusted Platform Module (TPM) proponuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego w celu ochrony informacji, wiadomości e-mail i tożsamości użytkownika.

Szybka i skuteczna łączność bezprzewodowa LANMobilność komputera i bezawaryjność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

Nie ograniczaj swych wirtualnych możliwościZałatwiaj sprawy biznesowe rozmową twarzą w twarz. Dzięki kamerze HD w komputerach HP, która zagwarantuje pokaźny zakres dynamiki (WDR), będziesz zawsze poprawnie wyglądać podczas wirtualnych konferencji, nawet w warunkach zbyt silnego lub słabego oświetlenia.

Ochrona przed niewielkimi zalaniamiChroń wrażliwą elektronikę i ważne podzespoły przed niewielkimi ilościami płynów, dzięki opornej na zalanie klawiaturze.