HP EliteBook 4BC92EA promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem HP EliteBook 4BC92EA oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop HP EliteBook 850 G5 (4BC92EA)
5549.00
Media Expert
Laptop HP EliteBook 850 G5 (4BC92EA) DARMOWY TRANSPORT
5549.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 4BC92EA
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

pozwala na pracę w dowolny mmiejscu Wyjątkowo bezpieczny i przystępny komputer HP EliteBook 850 został dopracowany w niebanalny sposób z myślą o nowoczesnych profesjonalistach i proponuje konkretne narzędzia umożliwiające współpracę, dzięki temu można osiągnąć niesłychaną wcześniej produktywność, zarówno w podróży, jak i w biurze.

świetna nowa budowa Ten nad wyraz cienki, dokładnie wykonany laptop z aluminium zagwarantuje stylowy wygląd w każdym miejscu. Jasny wyświetlacz automatycznie dostosowuje się dokażdego otoczenia, co pozwala uzyskać słuszny obraz niezależnie od miejsca pracy Usiądź komfortowo i ciesz się klarownie czystym obrazem dzięki genialnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli.

Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Wysoka skuteczność i mobilność Przyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych dzięki wykorzystaniu czterordzeniowego procesora Intel® Core™ 8.generacji.

idealna grafika pomaga użytkownikowi we wszystkim. Podczas oglądania filmów i zwykłego surfowania w internecie karta graficzna Intel UHD Graphics odwzorowuje na ekranie wszystkie części graficzne z płynną, realistyczną jakością.

Zbudowany na bezpiecznych fundamentach Chroń swój komputer przed coraz pokaźniejszymi zagrożeniami ze strony złośliwego oprogramowania dzięki przystępnym rozwiązaniom sprzętowym HP z zakresu bezpieczeństwa, które pozwalają na samodzielne naprawianie.

Od systemu BIOS po przeglądarkę HP Sure Start Gen4 i technikę HP Sure Click – wszystkie te rozwiązania pomagają zabezpieczyć Twój komputer Samonaprawialna ochrona gwarantuje działanie aplikacji i procesów o krytycznym znaczeniu, choćby wtedy, gdy złośliwe oprogramowanie próbuje je zamknąć.

Zintegrowana kamera HP Privacy Camera jest zaopatrzona w fizyczną przesłonę chroniącą przed złośliwym szpiegowaniem, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy. Postaw na pewną łączność i rozrywkę Nie przejmuj się więcej błędami sieci i wolnym połączeniem.

Stała łączność zakcesoriami Wi-Fi i Bluetooth® dzięki najnowszej karcie sieciowej 802.11a/c (2×2) WLAN i modułowi Bluetooth® 4.2. Jeden port USB-C™ pozwala na zasilanie urządzenia, przesyłanie do 5 GB danych i podłączenie monitora zewnętrznego.

dodatkowo jest on odwracalny, co umożliwia korzystne podłączenie za każdym razem. W pakiecie ze wszystkimi portami niezbędnymi do konfiguracji dwóch monitorów 4K. Możliwość szybkiego i łatwego podłączenia dwóch zewnętrznych monitorów 4K dla lepszej rozrywki i pokaźniejszej skuteczności.

nieprzeciętna współpraca Ostry i wyraźny dźwięk rozmów i innowacyjne funkcje umożliwiające współpracę, takie jak HP Noise Cancellation. Wysokiej jakości głośniki zapewniają bogaty dźwięk. Trzeci mikrofon i klawisze umożliwiające współpracę pomagają zapewnić efektywność rozmów.

poprzez rygorystyczne testy i ciągłe polepszanie HP dostosowuje konfigurację dwóch głośników w każdym komputerze prz...