HP Pavilion 4H347EA promocja 2022

Cena2899.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 4H347EA
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Procesor AMD Ryzen 5
Częstotliwość procesora 2.1 GHz

Opis

Praca w wyrafinowanym stylu. Satysfakcjonująca rozrywka.notebook Pavilion 15,6 cala zapewnia obszerniejszą sprawność w mniejszym urządzeniu, dzięki czemu możesz realizować więcej zadań niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Ciesz się zniewalającą jakością rozrywki dzięki ekranowi z mikrokrawędziami, a także unikatowemu dźwiękowi z głośników B&O. Efektywność i prostotaWydajność, która zawsze wybiega o krok do przodu. Korzystaj z laptopa, który nadąża z realizacją zdań dzięki procesorowi AMD klasy premium.

wyświetlacz, który przyciąga uwagęDzięki dźwiękowi audio zapewnianemu poprzez głośniki B&O, większemu ekranowi oraz ramce z mikrokrawędziami, która maksymalizuje obraz, ten notebook zapewnia niezwykłą wirtualną rozrywkę.

Więcej możliwości w mniejszym urządzeniuKompaktowy notebook, który upraszcza pracę w podróży, dzięki touchpadowi Precision Touchpad, a jednocześnie oferuje żywotny akumulator i funkcję prędkiego ładowania HP Fast Charge.

Windows 10Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows z wieloma udoskonaleniami. Przenośne procesory AMD Ryzen kolekcji 5000 UJeśli częste wideokonferencje, przeglądanie internetu, a także tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem mobilnym AMD Ryzen serii 5000 jest stworzone dla Ciebie.

ekran FHD z technologią IPSCiesz się przejrzyście czystym obrazem pod każdym kątem. Spore kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 za każdym razem nieprzeciętny widok na Twoje ulubione treści.

McAfee LiveSafePracuj przez cały dzień i nie myśl o ładowaniu. Dzięki akumulatorowi zapewniającemu choćby 8 godzin i 45 minut zasilania możesz pracować dłużej, zobaczyć więcej i cały czas cieszyć się pełną swobodą.

technika HP Fast ChargeGdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt nie ma czasu, by godzinami czekać na naładowanie. Wyłącz swoje urządzenie i naładuj je od 0 do 50% w ciągu około 45 minut. Pamięć masowa SSD PCIeBłyskawiczny rozruch w kilka sekund dzięki nawet 512 GB pamięci masowej SSD PCIe.