HP Pavilion 4H3T6EA promocja 2022

Cena3058.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 4H3T6EA
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

notebook HP Pavilion 4H3T6EA 15.6" OctaCore Ryzen 7 5700U Niebieski Praca w wyrafinowanym stylu. Satysfakcjonująca rozrywka. Laptop HP Pavilion 4H3T6EA 15,6 cala zagwarantuje pokaźniejszą produktywność w mniejszym urządzeniu, dzięki temu możesz realizować więcej zadań niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Ciesz się zniewalającą jakością rozrywki dzięki ekranowi z mikrokrawędziami, a także unikatowemu dźwiękowi z głośników B&O. Niesamowita produktywność w drobnym komputerze, dzięki temu możesz realizować więcej zadań i radować się rozrywką niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

wydajność i prostota wydajność, która zawsze wybiega o krok do przodu. Korzystaj z laptopa HP Pavilion 4H3T6EA, który nadąża z realizacją zdań dzięki procesorowi AMD klasy premium. Jeśli częste wideokonferencje, przeglądanie internetu i tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem przenośnym AMD Ryzen™ linii 5000 jest wytwarzane dla Ciebie.

ekran, który przyciąga uwagę Dzięki dźwiękowi audio zapewnianemu przez głośniki B&O, obszerniejszemu ekranowi, a także ramce z mikrokrawędziami, która maksymalizuje obraz, ten laptop HP Pavilion 4H3T6EA zagwarantuje niezwykłą wirtualną rozrywkę.

Ciesz się transparentnie czystym obrazem pod każdym kątem. Obszerne kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 za każdym razem świetny widok na Twoje ulubione treści. Więcej możliwości w mniejszym urządzeniu Kompaktowy laptop HP Pavilion 4H3T6EA, który upraszcza pracę w podróży, dzięki touchpadowi Precision Touchpad, a równocześnie proponuje żywotny akumulator i funkcję szybkiego ładowania HP Fast Charge.

Gdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt nie ma czasu, żeby godzinami czekać na naładowanie. Wyłącz swoje urządzenie i naładuj je od 0 do 50% w ciągu około 45 minut.