HP Pavilion 4H3T7EA promocja 2022

Cena3499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 4H3T7EA
Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

laptop HP Pavilion 4H3T7EA 15.6" OctaCore Ryzen 7 5700U Złoty Praca w wyrafinowanym stylu. Satysfakcjonująca rozrywka. Laptop HP Pavilion 4H3T7EA 15,6 cala zagwarantuje pokaźniejszą produktywność w mniejszym urządzeniu, dzięki czemu możesz realizować więcej zadań niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Ciesz się oszałamiającą jakością rozrywki dzięki ekranowi z mikrokrawędziami i wyjątkowemu dźwiękowi z głośników B&O. Niesamowita efektywność w małym komputerze, dzięki czemu możesz realizować więcej zadań i cieszyć się rozrywką niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

efektywność i prostota efektywność, która za każdym razem wybiega o krok do przodu. Korzystaj z notebooka HP Pavilion 4H3T7EA, który nadąża z realizacją zdań dzięki procesorowi AMD klasy premium. Jeśli częste videokonferencje, oglądanie internetu i tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji jest dla Ciebie codziennością, to urządzenie napędzane procesorem mobilnym AMD Ryzen™ kolekcji 5000 jest tworzone dla Ciebie.

wyświetlacz, który przyciąga uwagę Dzięki dźwiękowi audio zapewnianemu poprzez głośniki B&O, pokaźniejszemu ekranowi oraz ramce z mikrokrawędziami, która maksymalizuje obraz, ten laptop HP Pavilion 4H3T7EA gwarantuje niezwykłą wirtualną rozrywkę.

Ciesz się klarownie czystym obrazem pod każdym kątem. Obszerne kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 zawsze znakomity widok na Twoje ulubione treści. Więcej możliwości w mniejszym urządzeniu Kompaktowy notebook HP Pavilion 4H3T7EA, który upraszcza pracę w podróży, dzięki touchpadowi Precision Touchpad, a równocześnie proponuje żywotny akumulator i funkcję prędkiego ładowania HP Fast Charge.

Gdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt nie ma czasu, żeby godzinami czekać na naładowanie. Wyłącz swoje urządzenie i naładuj je od 0 do 50% w ciągu około 45 minut.