Lenovo ThinkPad 20KN0078PB promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo ThinkPad 20KN0078PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1979.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Laptop LENOVO ThinkPad E480 (20KN0078PB)
1979.00
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO ThinkPad E480 (20KN0078PB)
2399.00
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20KN0078PB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 4 GB
Procesor Intel Core i3
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik linii papilarnych, czytnik kart pamięci
Grubość 2 cm

Opis

Gotowy do pracy w biznesie Gotowy do zastosowań biznesowych laptop ThinkPad E480 umożliwia maksymalnie sprawną pracę w ciekawej cenie. Niezbędna moc i odporność marki ThinkPad łączy się w nim z licznymi funkcjami zabezpieczeń, wyszukanym wzornictwem i typowymi funkcjami łączności, które ułatwią Twojej firmie dalszy rozwój.

Przyjemna niespodzianka dla użytkowników i dla działów IT Prosty. Skuteczny. Kompatybilny. E480 jest łatwy we wdrażaniu — oferuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, zgodność sprzętową przy użyciu różnych portów USB, a także energooszczędność i wyższą sprawność czterordzeniowego procesora Intel nowej generacji.

bezawaryjny. Nietrudny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się też nad konserwacją E480. O niezawodności tego laptopa świadczy seria rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestkorzystnie zabezpieczony przy użyciu dotykowego czytnika linii papilarnych i układu dTPM 2.0. Krótsza lista zadań E480 pomoże Ci szybciej uporać się z zadaniami dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core i innym funkcjom sprzętowym.

Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac oraz pełny pakiet portów, w tym USB-C, USB 3.1 i HDMI, gwarantują komputerowi łączność z Internetem, a także wieloma różnorodnymi urządzeniami zewnętrznymi. Pamiętaj o uśmiechu E480 jest wyekwipowany w podwójny mikrofon, kamerę HD, znaczny ekran IPS FHD o przekątnej 14", a także głośniki stereo z technologią Dolby Advanced Audio, dzięki którym możesz komfortowo uczestniczyć w videokonferencjach.

Bogaty dźwięk i bardzo widoczny obraz sprawiają wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu co rozmówcy. Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie musisz już pamiętać hasła.

starczy dotknąć czytnika, żeby uzyskać dostęp do zawartości E480, albo zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello. Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego E480 ma układ scalony Discrete Trusted Platform Module (dTPM) 2.0, który współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje oraz hasła. Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pro na notebookie E480 zawiera osobistą asystentkę, Cortanę. Dzisiaj już nie musisz wyszukiwać plików, fotografii ani terminów spotkań!

Cortanę możesz połączyć z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać według współpracowników lub dat....