Lenovo ThinkPad 20KU000NPB promocja 2019

Cena3299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20KU000NPB
Przekątna ekranu 14 "
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Procesor AMD Ryzen 5

Opis

Zapewnij przewagę swej firmie Gotowy do zastosowań biznesowych laptop ThinkPad E485 o przekątnej 14" zezwala na maksymalnie produktywną pracę po atrakcyjnej cenie. Model ten łączy w sobie wysoką produktywność z wytrzymałością specyficzną dla firmy ThinkPad, imponującym wzornictwem, efektowną grafiką, wieloma opcjami pamięci masowej i wyjątkowo długim czasem działania baterii.

Wszystkie te parametry umożliwią śladowej firmie działalność na zupełnie nowym poziomie. Przyjemna niespodziewanka dla użytkowników i dla działów IT Prosty. Sprawny. Kompatybilny. E485 jest łatwy we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, a także zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

Ten biznesowy laptop jest wyekwipowany w procesor AMD Ryzen o wysokiej mocy obliczeniowej i skuteczności graficznej. Dział IT nie napracuje się również nad konserwacją E485. O bezusterkowości tego laptopa świadczy kolekcja rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Garnitur w prążki niewymagany E485 ma imponujący design z wąskimi ramkami oraz smuklejszą konstrukcję. Użyteczna klawiatura została opracowana z myślą o wygodnej pracy nad dowolnym zadaniem. Opcja z panoramicznym wyświetlaczem IPS FHD wyświetla piękny obraz filmów, gier i prezentacji.

Procesor AMD Ryzen działa produktywnie w stosownym zakresie temperatury. Dlatego właśnie dzięki E485 Twoja firma będzie wywierać niezapomniane wrażenie. Pamiętaj o uśmiechu E485 jest wyposażony w podwójny mikrofon, kamerę HD, wielki ekran IPS FHD o przekątnej 14", a także głośniki stereo z technologią Dolby® Advanced Audio™, dzięki którym możesz komfortowo uczestniczyć w wideokonferencjach.

Bogaty dźwięk i wyjątkowo wyraźny obraz sprawiają wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu co rozmówcy. Nie daj szans hackerom Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego E485 ma układ scalony Discrete Trusted Platform Module (dTPM) 2.0, który współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje oraz hasła. Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu Smukły i lekki E485 jest dedykowany dla przenośnych profesjonalistów. W konfiguracji podstawowej waży zaledwie 2,1 kg, dlatego jest przenośnym urządzeniem, które komfortowo się zawiera w teczce albo torbie podróżnej.

Bateria wystarczająca na 9 godzin gwarantuje dużo czasu na nieprzerwaną pracę bez poszukiwania gniazdka. Kiedy jednak energia zacznie się wyczerpywać, opcjonalny zasilacz o mocy 65 W z technologią RapidCharge uzupełni ją do 80% w ciągu zaledwie godziny.

dzięki czemu notebook jest gotowy do pracy, gdziekolwiek jesteś. Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pro na notebookie E485 mieści osobistą asystentkę, Cortanę. Teraz już nie musisz wyszukiwać plików, fotografii ani terminów spotkań!

Cortanę możesz zjednoczyć z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać w...