Lenovo ThinkPad 20L50000PB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo ThinkPad 20L50000PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5841.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Laptop LENOVO ThinkPad T480 (20L50000PB) DARMOWY TRANSPORT
5841.50
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO ThinkPad T480 (20L50000PB)
6099.00
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20L50000PB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth
Grubość 2 cm

Opis

Do pracy na poważnie Z ThinkPadem T480 możesz podnieść sobie poprzeczkę. Ten 14-calowy notebook działa z najnowszymi, skutecznymi procesorami i baterią wystarczającą na cały dzień, a w dodatku jest na tyle mocny i lekki, iż może towarzyszyć Ci wszędzie.

Model ten oferuje użyteczne rozwiązania, takie jak podświetlana klawiatura i rozbudowany komplet portów, a udoskonalone funkcje zabezpieczeń bronią efekty Twojej pracy niezależnie od miejsca. Wyższy poziom produktywności i zaskoczenia Nowy procesor Intel® Core™ 8.

generacji jest pokaźnie szybszy od swojego poprzednika i pozwala na pracę na nowym poziomie wydajności. Towarzyszy mu w T480 szybsza pamięć DDR4 (o objętości do 32 GB), dzięki czemu mobilny laptop nie ustępuje skutecznością komputerowi stacjonarnemu.

Bezpieczniejsze i łatwiejsze korzystanie z Internetu Logowanie się na stronach internetowych i dokonywanie płatności poprzez Internet wymaga głównie pamiętania różnych haseł. Problem ten rozwiązuje FIDO (Fast Identity Online) — komplet funkcji uwierzytelniania zastosowany w laptopy ThinkPad najnowszej generacji.

dane o użytkowniku i dane logowania są chronione poprzez FIDO trzema warstwami zabezpieczeń, dlatego można się nimi posługiwać łatwiej i bezpieczniej w Internecie. To globalne rozwiązanie sprzyjapokaźniejszemu bezpieczeństwu serwisów internetowych i obniża koszty zabezpieczeń ponoszone przez marki.

To korzyść dla wszelkich. Doładowanie bez wyłączania T480 ma standardowo wbudowaną technologię Power Bridge. Jest to postępowe rozwiązanie stanowiące odpowiedź na ostrzeżenia o niskim poziomie baterii — istotnie kiedy jesteś w drodze i bez dostępu do gniazda elektrycznego.

Dzięki tej technologii można wymienić wyczerpaną baterię na w pełni naładowaną bez wyłączania komputera. Do T480 można również dobrać baterię 72 Wh, która wystarczy na nawet 30,3 godziny działania notebooka.

Forma dopasowana do funkcjonalności Zgodnie z kryteriami użytkowników ThinkPadów najnowszy model z linii T ma złącze dokowania USB-C z boku, a nie na spodzie. Dzięki temu T480 może posiadać zaledwie 19,95 mm grubości.

Jest także wyekwipowany w najróżniejsze inne przydatne gniazda. Pracę w drodze lub przy słabym oświetleniu upraszcza na dodatek słynna funkcjonalna klawiatura ThinkPad z komfortowym podświetleniem. Funkcjonalny, lecz bezpieczny Windows Hello i czytnik linii papilarnych oszczędzają czas podczas logowania — starczy dotknięcie palca lub uśmiech.

charakterystyczna kamera ma także fizyczną osłonę ThinkShutter, którą można odsunąć,zastosować kamery, i zasunąć, kiedy kamera nie będzie już niezbędna. Sprawdzony w boju, gotowy na zwycięstwa Każdy notebook ThinkPad przechodzi wymagające testy niezawodności i trwałości, w tym także oporności na niebezpieczne warunki fizyczne i środowiskowe....