Lenovo ThinkPad 20LS001APB promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo ThinkPad 20LS001APB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO ThinkPad L480 (20LS001APB)
4199.00
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO ThinkPad L480 (20LS001APB)
4199.00
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20LS001APB
Przekątna ekranu 14 "
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

Opis

Przyjemna niespodzianka dla użytkowników i działów IT Opcjonalny dotykowy czytnik linii papilarnych i kamera na podczerwień zapewnią spokój pracownikom działu IT, ponieważ oznaczają one wyższy poziom zabezpieczeń komputera L480.

Model ten także specjalnie opracowany z myślą o sprawnej pracy, dlatego dział IT nie będzie musiał wysłuchiwać narzekań na powolny notebook. Opcjonalna przeznaczona karta graficzna pozwala na jeszcze produktywniejszą pracę bez obciążania procesora.

Funkcja RapidCharge, dzięki której baterię można naładować do 80% w ciągu zaledwie godziny. L480 ułatwia życie pracownikom, a to z kolei usprawnia pracę działowi IT. Więcej danych na temat tych funkcji można znaleźć poniżej.

Działa efektywnie, aby ułatwić Ci pracę L480 z najnowszym procesorem Intel® Core™ (i opcjonalną technologią Intel® vPro™ oferującą zaawansowane zabezpieczenia i możliwość zarządzania komputerem), opcjonalną przeznaczoną kartą graficzną AMD Radeon™, prędkim dyskiem SSD albo pojemnym dyskiem twardym i pamięcią operacyjną pomoże Ci w każdym zadaniu.

Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac praz pełny zestaw portów gwarantują komputerowi łączność z Internetem, a także wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Na opcjonalnym wyświetlaczu wielodotykowym można łatwo wprowadzać polecenia.

Zacznij przywykać do krótszej listy zadań. Zyskaj przewagę, gdziekolwiek jesteś L480 jest asygnowany dla mobilnych profesjonalistów. Jest o 13% lżejszy i o 8% smuklejszy od modeli poprzedniej generacji, dlatego możesz go wygodnie zabierać ze sobą wszędzie.

Klawiatury z opcjonalnym podświetleniem z białymi diodami LED można używać przy słabym świetle i wykonywać choćby najpilniejsze zadania po zmroku. Opcjonalny ekran IPS FHD koi również wzrok podróżującego użytkownika.

Bateria wystarcza na choćby 12 godzin bezustannej pracy, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać gniazd zasilania. Jeżeli jednak bateria się wyczerpie, funkcja RapidCharge uzupełni 80% jej pojemności w ciągu zaledwie godziny.

Po powrocie do biura możeszzwiązać komputer przy użyciu nowej technice mechanicznego dokowania z gniazdami USB-C z boku laptopa. Udoskonalona łączność, sprawniejsza praca L480 komfortowo łączy z Internetem i innymi urządzeniami.

Przy użyciu rozmaitych portów, takich jak USB Type-C, USB 3.0 i HDMI, można prosto podłączyć większość sprzętów peryferyjnych, a technologia NFC pozwala na komfortową łączność bezprzewodową między laptopem a innymi urządzeniami z NFC w pobliżu.

Karta dwupasmowej łączności bezprzewodowej AC w trybie 2x2 oraz Bluetooth® 4.2 pozwala na niezwykle komfortowe nawiązywanie połączeń. Nie pamiętasz hasła? Nie musisz! Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych i kamerze na podczerwień nie trzeba już pamiętać hasła.

wystarczy dotknąć czytnika, żeby uzyskać dostęp do zawartości L480, lub zalogować się automatycznie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hel...