Lenovo 20RR0007PB promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 20RR0007PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lenovo ThinkBook 13s IML 13,3" Intel Core i5-10210U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10 Pro
4549.00
RTV EURO AGD
Lenovo ThinkBook 13s IML 13,3" Intel Core i5-10210U - 8GB RAM - 256GB Dysk - Win10 Pro
4549.00
OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 20RR0007PB
Przekątna ekranu 13.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB
Procesor Intel Core i5

Opis

laptop ThinkBook 13s Połączenie pracy z przyjemnościąSmukły i lekki ThinkBook 13s przyciąga wzrok srebrnym wykończeniem w pełni aluminiowej i wyświetlaczem o nad wyraz wąskich ramkach.

ekspresowo reaguje na polecenia dzięki procesorowi Intel oraz dyskowi SSD, a także funkcji stanu wstrzymania przy zachowaniu połączenia w Windows. Czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania bezzwłoczne logowanie się i uruchamianie systemu.

To urządzenie o przekątnej 13,3 mawyświetlacz o rozdzielczości FHD z technologią Dolby Vision oraz głośniki Harman z Dolby Audio. Pracuj mądrzej, a nie ciężejThinkBook 13s ma sporo funkcji, dzięki którym możesz pracować szybciej i skoncentrować się na sprawach firmy.

starczy jedno dotknięcie, aby uruchomić system i się zalogować. Klawiszami prędkiego dostępu możesz wygodnie odbierać i kończyć połączenia w Skype. Kiedy komputer jest w stanie uśpienia, możesz nadal słuchać muzyki, a wybudzisz go w mniej niż pół sekundy.

Dzięki Cortanie z funkcją rozpoznawania głosu możesz go nawet obudzić słownie. Na nas możesz liczyćWbudowane zabezpieczenia ochronią informacje o znaczeniu krytycznym dla producenta. Asygnowany układ Trusted Platform Module (dTPM) szyfruje dane i współdziała z funkcjami zabezpieczeń Windows 10.

ThinkShutter to fizyczna osłona kamery, która blokuje obiektyw, by nie zobaczył Cię nikt niepowołany. Czytnik linii papilarnych jest zintegrowany z przyciskiem zasilania. Dzięki temu możesz momentalnie uruchomić system i się zalogować jak w smartfonie.

oszałamiaj i daj się olśnićWyświetlacz laptopa ThinkBook 13s jest nie tylko użyteczny, ale i ciekawy węższe 5,5-milimetrowe ramki pozostawiają więcej miejsca na ekranie. Ekran o rozdzielczości FHD został zaopatrzony w błyskotliwą technikę HDR Dolby Vision, dlatego wyświetla obraz jaśniejszy, o większym kontraście i szczegółowości, a także z wyjątkowo wiernie odtworzonymi kolorami.

W życiu różnie bywaThinkBook 13s przeszedł liczne testy jakości i bezawaryjności, między innymi wytrzymałości na zalanie choćby 60 cm3 wody, skrajną temperaturę i wibracje. Zawias ze stopu cynku został produkowany metodą metalurgii proszków, dzięki czemu wytrzyma choćby 25 000 cykli otwierania i zamykania.

Został pokryty indem i cyną w celu rozszerzenia oporności na korozję i optymalizacji odbioru sygnałów Wi-Fi. Dłuższe działanie bez ładowaniaKiedy jesteś w drodze, szkoda tracić czas na szukanie gniazdek elektrycznych.

Dlatego właśnie ThinkBook 13s działa na baterii do 11 godzin po jednym naładowaniu. Jeżeli energii zabraknie, technologia RapidCharge zapewni jej 80-procentowe uzupełnienie w ciągu zaledwie godziny. Dzięki temu w trakcie 60-minutowego międzylądowania można przygotować baterię na ponad 9 godzin pracy.Model: ThinkBook 13sPozostałe dane o procesorze: Intel Core i5-10210UPozostałe dane o pamięci RAM: Dźwięk: uzupełniające oprogramowanie: Akcesoria w zestawie: informacje o gwarancji: 1YR CIPozostałe informacje:...