Lenovo 80WK01FXPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 80WK01FXPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO Legion Y520-15IKBN (80WK01FXPB) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
3699.00
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO Legion Y520-15IKBN (80WK01FXPB)
3699.00
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80WK01FXPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 2000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i7
Karta graficzna GeForce GTX 1050M
Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci
Grubość 2.58 cm

Opis

produktywnOŚĆ, KTÓRA zachwyca Oprzyj swoją strategię na mocy i prędkości zapewnianej przez Lenovo Legion Y520 dzięki najnowszemu procesorowi, fantastycznej karcie graficznej i solidnej przestrzeni dyskowej i pamięci.

nowoczesne rozwiązania w zakresie skuteczności dostępne w Legion Y520 wykorzystują najnowszą, 7. Generację procesorów Intel® Core. Procesory te zapewniają o 12% udoskonaloną wydajność w porównaniu z 6. Generacją, a także o 19% ulepszoną sprawność sieciową dzięki zaimplementowaniu dedykowanego silnika obsługi multimediów.

najbardziej nowoczesnA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE Każdy zasługuje,radować się fantastycznym gamingiem. Z kartą graficzną GeForce® GTX 1050 możesz zmienić swój Legion Y520 w prawdziwy gamingowy pakiet oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najistotniej zaawansowanej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała.

Grafiki z linii GeForce GTX 10 nawet 3-krotnie wyższą wydajność w porównaniu do swych poprzedników i niesłychane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. ProduktywnE CHŁODZENIE laptop Lenovo Legion Y520 innowacyjny i niesłychany dotąd układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych.

pozostał on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki temu wentylator usuwa nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W przypadku naprawdę gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Center, by zapewnić dopełniające chłodzenie.

DŹWIĘK HARMAN AUDIO Z TECHNOLOGIĄ DOLBY® PREMIUM Usłysz nadchodzących przeciwników. Doświadcz bogactwa dźwięków w trakcie wyścigu. Zanurz się w świecie gry dzięki super realistycznemu dźwiękowi. Nieważne czy używasz słuchawek do gier, notebook Lenovo Legion Y520 zapewni Ci idealne wrażenia z dwoma głośnikami Harman 2W w technice Dolby® Audio Premium.

Specjalnie dostosowana technika Dolby® Audio Premium dostarcza najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co udoskonaloną immersję podczas rozgrywki. PODŚWIETLANA KLAWIATURA Graj do późnej nocy, wygrzewając się w blasku klawiatury z czerwonym podświetleniem, która jest perfekcyjnym rozwiązaniem na sesje z grami do późnej nocy.

przepięknie podświetlone klawisze o skoku 1,7 mm bezawaryjne i skrupulatne działanie, a także niedługi czas reakcji. To doskonałe rozwiązanie do czatowania podczas rozgrywki, jak i samego grania. DoskonałA MOBILNOŚĆ Lenovo Legion Y520 został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania, abyś mógł skoncentrować się na ważnych dla Ciebie rzeczach.

Dzięki grubości zaledwie 25,88 mm, wadze 2,4 kg i odpornej na zabrudzenia obudowie, Legion Y520 możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie....