Lenovo 80XF00F0PB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 80XF00F0PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO Miix 320-10ICR (80XF00F0PB/80XF00JKPB)
799.00
Media Expert
Laptop LENOVO Miix 320-10ICR (80XF00F0PB) DARMOWY TRANSPORT
799.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80XF00F0PB

Opis

rozciągliwość połączona z sprawnością Miix 320 można łatwo przełączać pomiędzy trybami tabletu i notebooka. Bez względu na to, gdzie jesteś, w jednej chwili trzymasz w rękach interaktywny tablet z bogactwem multimediów, a w następnej - w pełni użyteczny notebook z klawiaturą i narzędziami potrzebnymi do pracy.

Procesor Intel® Atom™ nowej generacji 4-rdzeniowy procesor Intel® Atom™ x5 akcentuje się niezwykłą płynnością pracy, możliwością niezwłocznego przeglądania sieci i generowania wyśmienitej grafiki. Pracuj i graj, kiedy chcesz.

Procesor w Twoim MIIX 320 jest gotowy na wszystko. Obsługa systemu Windows 10 Pro Opcjonalny system Windows 10 Pro pozwala prędko zacząć pracę i skupić się na swoich zadaniach. Zupełnie nowa przeglądarka ułatwia surfowanie i odkrywanie nowych treści, czytanie i udostępnianie i wykonywanie innych zadań.

Dzięki przystępności ulubionych aplikacji pakietu Office możesz pracować w każdej sytuacji i wspólnie z innymi osobami. Klawiatura dla większej efektywności zwiększ swoją sprawność, podłączając klawiaturę z pogrupowanymi przyciskami do tabletu z wyświetlaczem Full HD o przekątnej 10,1 cala.

Klawiatura z dwoma portami do podłączenia innych urządzeń umożliwia płynne pisanie. Dokładny touchpad pozwala powiększać i pomniejszać obraz przez zsuwanie i rozsuwanie palców oraz korzystać z gestów wykonywanych kilkoma palcami.

Przyciągająca wzrok lekkość Zaokrąglone krawędzie, proste linie i szykowne detale powodują, że Miix 320 jest niesamowicie lekki - waży około 1 kg. Dzięki temu urządzenie możesz wziąć, gdzie tylko zechcesz.

Musisz jedynie wybrać jeden z dwóch dostępnych kolorów: Platinum Silver lub Snow White. Cały dzień pracy na akumulatorze W pełni naładowany Miix 320 działa choćby 10 godzin na zasilaniu akumulatorowym. Zatem możesz być w terenie od rana do wieczora, nie trwoniąc czasu na szukaniu ładowarki lub gniazdka.

nad wyraz prędkie połączenie Wi-Fi Połączenie Wi-Fi w standardzie 802.11ac jest trzykrotnie szybsze od typowego połączenia Wi-Fi. Co więcej niesamowita szybkość połączenia Wi-Fi przekłada się na jego pokaźniejszą stabilność, a to z kolei powoduje mniejsze opóźnienia i istotnie płynniejsze przeglądanie stron.

Stała łączność nawet poza zasięgiem Znajdujesz się poza zasięgiem sieci Wi-Fi? Bez obaw. Opcjonalne połączenie LTE pozwala zbratać się z siecią z dowolnego miejsca, w którym jest dostępna komórkowa transmisja danych.

Podwójna antena udoskonala łączność, dlatego możesz odbierać szerszą gamę sygnałów i korzystać z połączenia jednostajniejszego niżeli w zwykłym tablecie. Wyświetlacz z wyśmienitym obrazem Miix 320 jest wyekwipowany w imponujący wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala, który pozwala uzyskać znaczny stopień szczegółowości i żywe kolory.

przeglądaj internet, oglądaj swoje ulubione filmy albo przypomnij sobie najciekawsze momenty wakacji utrwalone na zdjęciach — bez dwóch zdań zachwyci Cię wyrazisty obraz w ja...