Lenovo IdeaPad 80XL0445PB promocja 2019

Cena2449.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 80XL0445PB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna GeForce GTX 940M
Funkcje bluetooth, napęd optyczny
Grubość 2.29 cm

Opis

Życie właśnie stało się prostsze. IdeaPad 320 wytworzono po to, aby ułatwić Ci życie. Prosto wykona on każde zadanie dzięki skutecznemu procesorowi i ofercie przeznaczonych kart graficznych. Laptop oferowany jest z zainstalowanym systemem Windows 10 Home, dzięki temu możesz skorzystać z pomocy osobistej asystentki — Cortana otworzy aplikacje i odpowie na zapytania pisemne albo głosowe.

Od nowej, oszczędnej stylistyki aż po bardziej klarowny interfejs pulpitu – spodoba Ci się prostota, jaką oferuje IdeaPad 320. Największe wyzwanie? dobór wspaniałego koloru. Niezwykła rozdzielczość IdeaPad 320 proponuje wyświetlacz o maksymalnej rozdzielczości FHD z warstwą przeciwodblaskową.

Prawdziwie czysty obraz sprawi Ci radość nie tylko podczas oglądania filmów czy surfowania w internecie. Czysty dźwięk na każdym poziomie głośności wyposażony w głośniki Dolby Audio laptop IdeaPad 320 zagwarantuje przejrzyście czysty dźwięk i nieznaczne zakłócenia na dowolnym poziomie głośności.

Czy słuchasz ulubionej listy odtwarzania z internetu, czy także prowadzisz videorozmowę z rodziną – usłyszysz każdy dźwięk. Nowy touchpad zapewnia krótszy czas reakcji IdeaPad 320 ma nowy touchpad, który gwarantuje wygodniejszą obsługę dzięki gestom z zastosowaniem wielu palców.

Dotknij, kliknij, przybliż — poczujesz różnicę. Wytrzymałość w najdrobniejszym detalu Nasz nowy pomysł na IdeaPad 320 to smukła jednoczęściowa obudowa i wyjątkowo przyjemna dla oka kolorystyka w harmonijnej tonacji.

IdeaPad 320 zaprojektowano tak, aby dotrzymywał Ci kroku. Nałożyliśmy na niego specjalną warstwę broniącą obudowę przed starciem i zużyciem i dodaliśmy gumowe komponenty na spodzie, aby poprawić wentylację i wydłużyć żywotność towaru....