Lenovo IdeaPad 81AX00DRPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo IdeaPad 81AX00DRPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3118.65 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO V330-15IKB (81AX00DRPB) DARMOWY TRANSPORT
3118.65
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO V330-15IKB (81AX00DRPB)
3118.66
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81AX00DRPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna Radeon 530
Funkcje bluetooth, czytnik linii papilarnych, napęd optyczny
Grubość 2.2 cm

Opis

Prostota z założenia usprawniająca pracę wykwintny i bezusterkowy 15-calowy laptop V330 działa szybko mimo dostępnej ceny i umożliwia koncentrację na sukcesach firmy. Jest wyposażony w produktywną technikę Intel, która upraszcza pracę.

notebook ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezawaryjności, dlatego ograniczy obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla lubiących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić prawidłowe wrażenie na klientach.

Przyjemna nieoczekiwanka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest przystępny we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo dodatkową baterię oraz zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

bezawaryjny. Przystępny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się także nad konserwacją V330. O niezawodności tego laptopa świadczy kolekcja rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne skrajne sytuacje.

Jestdobrze zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 udoskonalona praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać spektakularny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego laptopa otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz łatwo prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać laptopa w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu użyteczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o komfortowym, bezbłędnym pisaniu. Wykonywanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki szerokiemu panelowi dotykowemu nie potrzebujesz myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge i opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom danych — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje i hasła. Active Protection System (APS) automatycznie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, chroniąc przed utratą informacji. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington chroni przed kradzieżą laptopa, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — wystarczy ją zasunąć, by kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, zaimplementowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika linii papilarnych, żeby uzyskać dostęp do zawartości V330, albo zalogować się automatycznie prz...