Lenovo 81AX00J5PB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lenovo 81AX00J5PB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Laptop LENOVO Idea Pad V330-15IKB (81AX00J5PB)
2299.83
Media Expert
Laptop LENOVO Idea Pad V330-15IKB (81AX00J5PB) DARMOWY TRANSPORT
2359.12
ELECTRO.pl
Lenovo V330-15IKB 15,6" Intel Core i3-8130U - 4GB RAM - 1TB Dysk - Win10 Pro
2369.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81AX00J5PB
Przekątna ekranu 15 "
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Procesor Intel Core i3
Funkcje czytnik linii papilarnych, napęd optyczny

Opis

Prostota z założenia ułatwiająca pracę elegancki i bezawaryjny 15-calowy laptop V330 działa prędko mimo dostępnej ceny i pozwala na koncentrację na sukcesach firmy. Jest wyekwipowany w skuteczną technologię Intel, która ułatwia pracę.

notebook ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezusterkowości, dlatego ograniczy obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla lubiących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić prawidłowe wrażenie na klientach.

Przyjemna niespodzianka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest przystępny we wdrażaniu — oferuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo uzupełniającą baterię, a także zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

niezawodny. Nietrudny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się również nad konserwacją V330. O bezusterkowości tego laptopa świadczy linia rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne skrajne sytuacje.

Jestkorzystnie zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 ulepszona praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać spektakularny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Wyświetlacz tego notebooka otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki czemu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać laptopa w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu praktyczna klawiatura V330 pozostała opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Realizowanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki dużemu panelowi dotykowemu nie Ci trzeba myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge oraz opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom informacji — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje i hasła. Active Protection System (APS) samoczynnie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, chroniąc przed utratą informacji. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington broni przed kradzieżą laptopa, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — starczy ją zasunąć, by kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, wbudowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Starczy dotknąć czytnika linii papilarnych, żeby uzyskać dostęp do zawartości V330, lub zalogować się samoczynnie prz...