Lenovo 81B0004YPB promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 81B0004YPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2414.81 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Laptop LENOVO V330-14IKB (81B0004YPB)
2414.81
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO V330-14IKB (81B0004YPB)
2799.99
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81B0004YPB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth
Grubość 2 cm

Opis

unikatowa sprawność w dostępnej cenie stylowy i bezusterkowy 14-calowy notebook Lenovo V330 działa szybko mimo przystępnej ceny i umożliwia koncentrację na sukcesach marki. Jest wyposażony w wydajną technikę Intel, która upraszcza pracę.

notebook ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezusterkowości, dlatego zmniejszy obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla szanujących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić prawidłowe wrażenie na klientach.

Przyjemna niespodziewanka dla użytkowników i działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest łatwy we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo dodatkową baterię i zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

bezusterkowy. Prosty w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się również nad konserwacją V330. O niezawodności tego notebooka świadczy linia rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestnależycie zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2. Lepsza praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym IPS o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać piękny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Wyświetlacz tego notebooka otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz z łatwością prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu funkcjonalna klawiatura V330 została opracowana z myślą o komfortowym, bezbłędnym pisaniu. Sprawności sprzyjaspory panel dotykowy, dzięki któremu nie Ci potrzeba myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge, a także uzupełniającej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Sprawdzona trwałość V330 ma wytrzymałą konstrukcję, o czym świadczą wyniki testów. Jego niezawodność i odporność sprawdziliśmy w ośmiu rodzajach skrajnych warunków i poddaliśmy go testom wytrzymałości na wstrząsy i wibracje, klawiatury i zawiasów, wytrzymałości panelu na zarysowania, temperatury działania, a także ciśnienia.

Ten notebook da sobie radę w każdych warunkach, w których przyjdzie mu pracować. Pamiętaj o uśmiechu podczas videokonferencji z potencjalnym nowym klientem albo współpracownikami z całego świata V330 zagwarantuje znakomitą jakość audio i video.

Stereofoniczne głośniki emitują dźwięk o bogatym brzmieniu (który genialnie też do słuchania muzyki i oglądania filmów). Kamera HD rejestruje niezwykle wyraźny obraz, tworzyjąc wrażenie, że wszyscy uczestnicy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Nie daj szans złodziejom informacji — ani gr...