Lenovo 81B000BEPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lenovo 81B000BEPB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2270.51 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Laptop LENOVO V330-14IKB (81B000BEPB)
2270.51
Media Expert
Laptop LENOVO V330-14IKB (81B000BEPB) DARMOWY TRANSPORT
2270.52
ELECTRO.pl
Lenovo V330-14IKB 14" Intel Core i3-8130U - 4GB RAM - 1TB Dysk - Win10 Pro
2339.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81B000BEPB
Przekątna ekranu 14 "
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Procesor Intel Core i3
Funkcje czytnik linii papilarnych

Opis

unikatowa wydajność w dostępnej cenie wysmakowany i bezawaryjny 14-calowy notebook Lenovo V330 działa prędko mimo przystępnej ceny i pozwala na koncentrację na sukcesach marki. Jest wyposażony w wydajną technologię Intel, która upraszcza pracę.

notebook ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezawaryjności, dlatego zmniejszy obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla ceniących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić prawidłowe wrażenie na klientach.

Przyjemna niespodziewanka dla użytkowników i działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest nieskomplikowany we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo dodatkową baterię i zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

niezawodny. Nietrudny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się również nad konserwacją V330. O bezusterkowości tego notebooka świadczy seria rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestprawidłowo zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2. Lepsza praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym IPS o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać błyskotliwy obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki czemu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać notebooka w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu poręczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Sprawności sprzyjaobszerny panel dotykowy, dzięki któremu nie potrzebujesz myszy w trakcie pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge oraz dodatkowej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Sprawdzona wytrzymałość V330 ma wytrzymałą konstrukcję, o czym świadczą wyniki testów. Jego niezawodność i solidność sprawdziliśmy w ośmiu rodzajach ekstremalnych warunków i poddaliśmy go testom wytrzymałości na wstrząsy i wibracje, klawiatury i zawiasów, wytrzymałości panelu na zarysowania, temperatury działania i ciśnienia.

Ten laptop da sobie radę w każdych warunkach, w których przyjdzie mu pracować. Pamiętaj o uśmiechu podczas videokonferencji z potencjalnym nowym klientem albo współpracownikami z całego świata V330 zapewnia wyśmienitą jakość audio i video.

Stereofoniczne głośniki emitują dźwięk o bogatym brzmieniu (który doskonale także do słuchania muzyki i oglądania filmów). Kamera HD rejestruje niezwykle pokaźny obraz, formujejąc wrażenie, że wszyscy uczestnicy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Nie daj szans złodziejom danych — ani gr...