Lenovo 81CN0006PB promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 81CN0006PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3611.28 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Laptop LENOVO V320-17IKB (81CN0006PB) DARMOWY TRANSPORT
3611.28
ELECTRO.pl
Laptop LENOVO V320-17IKB (81CN0006PB)
3649.00
Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81CN0006PB
Przekątna ekranu 17.3 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Pamięć RAM 2 GB
Procesor Intel Core i5
Karta graficzna HD Graphics
Funkcje bluetooth, czytnik linii papilarnych, napęd optyczny
Grubość 2.49 cm

Opis

Twój notebook powinien być idealny! Wiemy, iż praca nie musi polegać na siedzeniu w jednym miejscu poprzez 8 godzin. Bez dwóch zdań bywasz w najróżniejszych miejscach i odbywasz spotkania w biurze, w kawiarni czy online.

Chcesz wykorzystywać twórczo wolne chwile, gdy czekasz na rozpoczęcie meczu dziecka albo w poczekalni u dentysty. W trakcie lunchu zdarza Ci się współpracować nad prezentacją. również odprężyć się na sofie, oglądając filmy do późna w nocy.

Dlatego właśnie Lenovo V320 ma wytrzymały zawias ze stopu cynku, który wytrzyma co najmniej 30 000 cykli zamykania i otwierania. Oznacza to,poprzez ponad 5 lat możesz otwierać i zamykać laptop ponad 16 razy dziennie — to dopiero jest niezawodność!

Lepsza praca i rozrywka 17-calowy wyświetlacz antyodblaskowy IPS FHD laptopa V320 demonstruje bogatą grafikę o żywych kolorach w każdym otoczeniu. Obejrzyj film. Zaimponuj kreatywnością. Wykonaj wszystkie zadania.

wyświetlacz tego laptopa otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki czemu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać notebooka w wybrany sposób. Pamiętaj o uśmiechu podczas wideokonferencji z potencjalnym nowym klientem lub współpracownikami z całego świata V320 zagwarantuje nieprzeciętną jakość audio i video.

Stereofoniczne głośniki z Dolby® Audio™ emitują dźwięk o bogatym brzmieniu (który perfekcyjnie także do słuchania muzyki i oglądania filmów). Opcjonalna kamera HD rejestruje istotnie wyraźny obraz, wytwarzając wrażenie, że wszyscy uczestnicy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu poręczna klawiatura 17-calowego V320 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Jest pełnowymiarowa i gromadzi klawisze numeryczne, dlatego przyspiesza pracę nad arkuszami kalkulacyjnymi i analizą informacji.

Co więcej, wydajną pracę także panel dotykowy, dzięki któremu nie potrzebujesz myszy, a bateria wystarczająca na 5 godzin pracy zagwarantuje dużo czasu na bezustanną pracę bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom informacji Dzięki opcjonalnemu, zaimplementowanemu czytnikowi linii papilarnych nie musisz już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika, by uzyskać dostęp do zawartości komputera, lub zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello.

Już nie musisz obciążać pamięci hasłami. Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego V320 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje i hasła. Co więcej, ten laptop ma gniazdo linki Kensington umożliwiające fizyczne zabezpieczenie komputera. Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pro na laptopie V320 zawiera osobistą asystentkę, Cortanę.

Procesor Intel® Core™ 7. Generacji zapewnia wysoką efektywność i szybką pracę. W pamięci maso...