Lenovo 81DE02PEPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 81DE02PEPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Laptop LENOVO 330-15IKBR (81DE02PEPB)
2099.00
Media Expert
Laptop LENOVO 330-15IKBR (81DE02PEPB) DARMOWY TRANSPORT
2199.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81DE02PEPB

Opis

Pracuj sprawniej Czasami najkorzystniejsza jest prostota. Ideapad 330 ma opcje procesorów i grafiki najwyższej klasy, dlatego jest zarówno wydajny, jak i prosty w użyciu. Laptop Ideapad 330 jest bezpieczny, wytrzymały i gotowy na zadania równocześnie obecne, jak i przyszłe.

Pracuj efektywniej — dziś i jutro Ideapad 330 może Ci służyć jeszcze długo, dlatego oferujemy do wyboru zróżnicowane opcje, które zaspokoją zmieniające się zapotrzebowania. Najnowocześniejsze procesory Intel Core i5 8.

generacji — i zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics 620 gwarantują płynną pracę wielozadaniową, realistyczne wrażenia z gier, szybkie uruchamianie systemu i rozrywkę klasy kinowej. Prędki dysk SSD Dysk SSD działa dużo szybciej niż dysk HDD.

Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się choćby 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To znaczna oszczędność czasu! Realistyczny, wyraźny obraz i pełne, ciepłe brzmienie Ideapad 330 wyświetla spektakularny obraz na 15,6-calowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości.

ekran full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest na dodatek odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. W połączeniu z technologią Dolby Audio Ideapad 330 oferuje znakomitą rozrywkę.

choćby na wyższych stopniach głośności usłyszysz każdy szczegół bez zakłóceń. Rapid Charge — prędkie ładowanie w każdej chwili Wyczerpuje Ci się bateria, a masz mało czasu? Ideapad 330 posiada baterię o choćby 6-godzinnym czasie działania, a także funkcję Rapid Charge — po 15 minutach ładowania zyskujesz nawet 2 godziny działania.

dzisiaj możesz jeszcze lepiej wykorzystywać swój czas. Nadąża za Tobą laptop to nie tylko urządzenie elektroniczne, ale i inwestycja. Dlatego pokryliśmy Ideapad 330 specjalną powłoką broniącą przed zniszczeniem i dodaliśmy gumowe detale na obudowie spodniej, aby zmaksymalizować wentylację i wydłużyć okres eksploatacji elementów komputera.

Windows 10 jest coraz ulepszony Nowa aktualizacja Windows 10 oferuje sporo ciekawych funkcji. Udoskonalona aplikacja fotografie ułatwia i uprzyjemnia prezentowanie historii na wideo — możesz dodawać do nich ścieżkę dźwiękową, efekty przejścia i 3D i korzystać z wielu innych funkcji.

Gotowe wideo możesz wyjątkowo ekspresowo udostępnić dzięki intuicyjnym ustawieniom, które umożliwiają bezzwłoczną łączność z najbliższymi osobami....