Lenovo IdeaPad 81EU00LWPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo IdeaPad 81EU00LWPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3521.33 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop LENOVO IdeaPad 530S-14IKB (81EU00LWPB)
3521.33
Media Expert
Laptop LENOVO IdeaPad 530S-14IKB (81EU00LWPB) DARMOWY TRANSPORT
3521.33
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81EU00LWPB
Przekątna ekranu 14.0 "
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 256 GB
Pamięć RAM 8 GB
Procesor Intel Core i7
Karta graficzna GeForce MX150
Funkcje bluetooth
Grubość 1.6 cm

Opis

nieprzewidziana moc i elegancja Poznaj Ideapad 530s. Pomimo eleganckiej, smukłej konstrukcji ten laptop kryje w sobie zaskakującą moc obliczeniową. Wysokiej klasy funkcje rozrywkowe, opcjonalny czytnik linii papilarnych i bateria o długim czasie działania to dopiero wstęp do znacznego menu opcji, które ułatwią Ci życie.

Ideapad 530s: tego się nie spodziewasz. Szybciej i lepiej Procesory Intel® Core™ najnowszej generacji proponują wzrost produktywności do 40%, niespotykane możliwości obsługi gier, funkcje rozrywkowe jakości kinowej, szybsze uruchamianie systemu i bezproblemową wielozadaniowość.

Wyraźny obraz w żywych odcieńch Panoramiczny ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) wyświetla realistyczny, szczegółowy i wyrazisty obraz o żywych kolorach. Wrażenia wizualne rozszerzają wąskie ramki o grubości 5,75 mm i nawet 250-nitowa jasność ekranu.

Więcej, niż się spodziewasz Ideapad 530s akcentuje się momentalnym działaniem aplikacji i opcjami pojemnej pamięci. Można go wyposażyć w choćby 16 GB pamięci DDR4 i dysk SSD o obszerności do 512 GB. Wykwintny i mobilny Ideapad 530s ma zaledwie od 16,4 mm grubości i waży jedynie 1,49 kg, dlatego możesz przenosić go bez problemu.

Jego wykończenie z polerowanego aluminium oraz opcjonalny szklany ekran podkreślają gust właściciela w każdej sytuacji. Wszechstronna łączność Dzięki licznym portom, w tym USB Type-C 3.1, USB 3.0, HDMI i czytnikowi kart pamięci 4 w 1 możesz podłączać pozostałe urządzenia bez problemów i dodatkowych akcesoriów.

Ultrabezpieczny i prędki Przy użyciu funkcji Windows Hello możesz zalogować się na komputerze Ideapad 530s i dokonywać bezpiecznych płatności w usłudze PayPal jednym dotknięciem palca. Twoje dane osobowe są chronione trzema powłokami zabezpieczeń, więc nie musisz się o nie martwić.

Wyraźniejszy dźwięk Głośniki Harman zoptymalizowane przy użyciu technice Dolby Audio™ odtwarzają bogatszy dźwięk i zapewniają lepszą rozrywkę. Ideapad 530s rozszerza wyrazistość dialogów, podkreśla detale najróżniejszego typu dźwięków, a także maksymalizuje głośność komputera, nie powodując zniekształceń.

Nie trać czasu na ładowanie Wiemy, iż masz dużo pracy, a kto chciałby być przykuty do gniazdka? Ideapad 530s nie tylko ma baterię o nawet 8-godzinnym czasie działania, ale też oferuje funkcję Rapid Charge: po 15 minutach ładowania zyskujesz choćby 2 godziny działania na baterii*.

dzięki czemu możesz szybko doładować komputer i powrócić do swych zadań. Bezpieczeństwo i sprawność systemu Windows 10 Home Ideapad 530s z opcjonalnym czytnikiem linii papilarnych umożliwia szybkie logowanie się i dokonywanie bezpiecznych płatności w usłudze PayPal.

Dzięki funkcji Windows Hello starczy dotknąć palcem. Twoje dane osobowe są bronione trzema warstwami zabezpieczeń, więc nie musisz się o nie martwić....