Lenovo 81HL001FPB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 81HL001FPB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lenovo V130-15IGM 15,6" Intel Celeron N4000 - 4GB RAM - 1TB Dysk - Win10
1299.00
RTV EURO AGD
Lenovo V130-15IGM 15,6" Intel Celeron N4000 - 4GB RAM - 1TB Dysk - Win10
1299.00
OleOle!

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81HL001FPB
Przekątna ekranu 15.6 "
Rozdzielczość 1366 x 768 px
System operacyjny Windows 10
Pamięć RAM 2 GB

Opis

dobry zakup dla niewiele znaczących i przeciętnych firm notebook Lenovo V130 o przekątnej 15,6 cala ma nowoczesną obudowę o wzorzystej fakturze, która kryje produktywne elementy sprzętowe. Cennymi elementami minimalistycznego wzornictwa są duży, jednoczęściowy panel dotykowy, a także zawiasy otwierane w zakresie 180°, co usprawnia współpracę.

notebook ten wydajną technologię Intel, która ułatwia pracę, a lepsze zabezpieczenia chronią ważne dane. Marzenie administratora IT laptop dla minimalnych firm Lenovo V130 podkreśla się mobilnością dzięki nieznacznej wadze (1,8 kg),sprawny procesor i spory wyświetlacz 15,6" o opcjonalnej rozdzielczości HD, dzięki którym pracuje się na nim wygodnie w dowolnym miejscu.

Pracę usprawnia dodatkowo technologia Rapid Charge opcjonalnej baterii 30 Wh — w ciągu zaledwie 30 minut urządzenie można naładować do poziomu 50%. Po jednym naładowaniu baterii ten laptop może działać choćby przez 6 godzin.

Model ten ma technologię Trusted Platform Module (TPM), która współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 i szyfruje , a także hasła. Osłona kamery gwarantuje prywatność i pewność, iż kamera jest wyłączona — hakerzy nie posiadają szans, żeby Cię ukradkiem szpiegować.

Lepsza praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym IPS o rozdzielczości do HD (1366 x 768) możesz podziwiać błyskotliwy obraz. Wykonaj wszystkie zadania.

Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz z łatwością prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób.

Widoczność pod każdym kątem Na opcjonalnym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości Full HD notebook V130 prezentuje wyraźny obraz o żywych kolorach. Ukończ projekt. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film.

wyświetlacz o przekątnej 15,6" otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki temu możesz z łatwością prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać laptopa w wybrany sposób. Co więcej, dźwięk odtwarzany przez głośniki stereo z Dolby Audio dorównuje klasą obrazowi.

Nie ograniczaj się do biura Pełnowymiarowa, praktyczna klawiatura V130 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Sprawności sprzyjaspory panel dotykowy, dzięki któremu nie Ci trzeba myszy w trakcie pracy poza biurem, a jego jednoczęściowa kompozycja eksponuje elegancję laptopa.

Klawiatura jestniepodatna na zalania, dlatego możesz skupić się na pracy i nie przejmować drobiazgami, które każdemu mogą się przydarzyć. Biznesowy i wytrzymały notebooky linii V przechodzą testy bezusterkowości i wytrzymałości, żeby działały płynnie przez sporo lat.

Badamy między innymi wytrzymałość na wstrząsy i wibracje, trwałość zawiasów, bezusterkowość wentylatora oraz działanie przy zróżnicowanych poziomach temperatury i ciśnieni...