Lenovo 81HN00E3PB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lenovo 81HN00E3PB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Lenovo V130-15IKB 15,6" Intel Core i5-7200U - 8GB RAM - 1TB Dysk - Win10 Pro
2399.00
RTV EURO AGD
Laptop LENOVO V130-15IKB (81HN00E3PB) DARMOWY TRANSPORT
2618.58
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81HN00E3PB
Przekątna ekranu 15 "
System operacyjny Windows 10
Dysk twardy 1000 GB
Procesor Intel Core i5
Funkcje napęd optyczny

Opis

prawidłowy zakup dla niewielkich i przeciętnych firm laptop Lenovo V130 o przekątnej 15,6 cala ma innowacyjną obudowę o wzorzystej fakturze, która kryje wydajne części sprzętowe. Cennymi elementami ascetycznego wzornictwa są obfity, jednoczęściowy panel dotykowy, a także zawiasy otwierane w zakresie 180°, co usprawnia współpracę.

notebook ten wydajną technologię Intel, która upraszcza pracę, a ulepszone zabezpieczenia chronią ważne dane. Marzenie administratora IT notebook dla niepokaźnych firm Lenovo V130 uwydatnia się mobilnością dzięki nieznacznej wadze (1,8 kg),produktywny procesor i pokaźny ekran 15,6" o opcjonalnej rozdzielczości FHD, dzięki którym pracuje się na nim wygodnie w dowolnym miejscu.

Pracę ułatwia ponadto technologia Rapid Charge opcjonalnej baterii 30 Wh — w ciągu zaledwie 30 minut urządzenie można naładować do poziomu 50%. Po jednym naładowaniu baterii ten notebook może działać nawet poprzez 6 godzin.

Model ten ma technologię Trusted Platform Module (TPM), która współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro i szyfruje , a także hasła. Osłona kamery gwarantuje prywatność i pewność, że kamera jest wyłączona — hakerzy nie posiadają szans, żeby Cię ukradkiem szpiegować.

Lepsza praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym IPS o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać piękny obraz. Wykonaj wszystkie zadania.

Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Wyświetlacz tego notebooka otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki czemu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać notebooka w wybrany sposób.

Widoczność pod każdym kątem Na opcjonalnym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości Full HD laptop V130 demonstruje wyraźny obraz o żywych kolorach. Ukończ projekt. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film.

ekran o przekątnej 15,6" otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki czemu możesz łatwo prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać laptopa w wybrany sposób. Co więcej, dźwięk odtwarzany przez głośniki stereo z Dolby Audio dorównuje klasą obrazowi.

Nie ograniczaj się do biura Pełnowymiarowa, ergonomiczna klawiatura V130 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Skuteczności sprzyjapokaźny panel dotykowy, dzięki któremu nie Ci trzeba myszy podczas pracy poza biurem, a jego jednoczęściowa budowa uwydatnia elegancję laptopa.

Klawiatura jestniepodatna na zalania, dlatego możesz skupić się na pracy i nie przejmować drobiazgami, które każdemu mogą się przydarzyć. Biznesowy i wytrzymały laptopy serii V przechodzą testy bezusterkowości i wytrzymałości, żeby działały płynnie przez mnóstwo lat.

Badamy między innymi oporność na wstrząsy i wibracje, solidność zawiasów, bezusterkowość wentylatora i działanie przy różnych stopniach temperatury i ciśnienia. Wiemy, że komputer to Twoje narzędzie pracy, dlatego dbamy o to, aby V130 służył Ci jeszcze długo i bez problemów.

Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pro na laptopie V130 posiada osobistą asystentkę, Cortanę. Nie musisz już wyszukiwać plików, zdjęć ani terminów spotkań — Cortana zrobi to za Ciebie! Cortanę możesz złączyć z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać według współpracowników lub dat.