Lenovo IdeaPad 81LK00DLPB promocja 2020

Cena3599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Lenovo
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta 81LK00DLPB
System operacyjny Windows 10
Procesor Intel Core i5

Opis

L340 Gaming - gotowy do gry. A ty?

Granie w gry sprowadza się do podejmowania optymalnych decyzji w odpowiednim czasie. Wybierając IdeaPad L340-15IRH Gaming podejmujesz korzystną decyzję już na starcie. Dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core i5, grafice NVIDIA GeForce i zapierającemu dech w piersiach dźwiękowi Dolby Audio doświadczysz prawdziwej mocy i najkorzystniejszych osiągnięć. Już zawsze będziesz gotowy do gry.

laptop gamingowy z prawdziwego zdarzenia

Wszystko czego Ci potrzeba, żeby mierzyć się z najlepszymi. Pełnowymiarowa, podświetlana klawiatura i smukły, stylowy design. Nieważne, z której strony spojrzysz, IdeaPad L340 Gaming to gamingowy notebook z prawdziwego zdarzenia.

Obudź w sobie gracza

Dzięki możliwości skonfigurowania laptopa z procesorem Intel Core i5 9. Generacji, IdeaPad L340 Gaming zapewni ci moc niezbędną aby grać z najkorzystniejszymi. Żeby doznania płynące z gier były jeszcze bardziej porywające wybierz rodzaj z Intel Optane dla krótszego czasu uruchamiania zarówno komputera, jak i aplikacji.

nieporównana sprawność graficzna

notebooky gamingowe z kartą GeForce GTX 1050 są tworzone z zastosowaniem bezprecedensowej architektury NVIDIA Turing dla bezzwłocznego ładowania twoich ulubionych gier.

Zatrać się w grze

Każdy IdeaPad L340 posiada system Dolby Audio. Ta progresywna technologia dźwięku służy temu, by wznieść doznania płynące z grania na maszynie mobilnej na następny poziom, a także pomóc ci zatracić się w twoich ulubionych grach.

To ty decydujesz

IdeaPad L340 ma dwa tryby pracy: "szybki" zaprojektowany do grania oraz "Cichy" do pracy. Każdy z nich wygląda i zachowuje się inaczej. Zwyczajnie przełączaj między trybami w zależności od tego co aktualnie robisz.

Bo prywatność ma znaczenie

Prowadź transmisje na żywo z IdeaPad L340 i dbaj o swoją prywatność w prosty sposób. Dzięki fizycznej osłonie obiektywu kamery to ty decydujesz czym chcesz się podzielić z innymi, a co zachować dla siebie.

Powiedz "dostosowanoc" zmęczonym oczom

Po wielogodzinnej sesji grania twoje oczy mogą ulec zmęczeniu. Dzięki trybowi Lenovo Vantage’s Eye Care obniżysz ilość niebieskiego światła emitowanego przez ekran komputera, a także przypasujesz tonację wykorzystywanych barw. Sprawi to, że twoje oczy nie odczują aż takiego zmęczenia, a ty będziesz w stanie robić więcej.

Po co tracić czas?

Dzięki baterii, która może wytrzymać aż do 9 godzin, IdeaPad L340 pozwala radować się graniem przez cały dzień. Co udoskonalone, naładowanie baterii do 80% zajmuje jedynie 60 minut, a 100% naładowania osiągniesz już po 120 minutach.