Microsoft DAL-00012 promocja 2020

Cena9889.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta DAL-00012

Opis

surface-notebook-MEX KV demonstrujemy Surface laptop. Produktywność w osobistym formacie. To co najkorzystniejsze w systemie Windows i zestawie Office Surface notebook zaprojektowano pod kątem systemu Windows 10 w trybie S1 — najważniejsze są tu bezpieczeństwo i perfekcyjna sprawność.

Ciesz się systemem Windows, który znasz, aplikacjami zweryfikowanymi poprzez markę Microsoft, dostarczanymi za pośrednictwem Sklepu Windows i wygodą chmury. Spektakularnie zaprojektowany i wyprodukowany Surface notebook uzupełnia osobisty fason użytkownika mieszanką tekstur, subtelnych detali i wyrazistych linii.

Poczuj elitarny dotyk klawiatury pokrytej Alcantarą. Miękka, trwała tkanina została tak opracowana, by można ją było prosto wyczyścić i by zapewniała wygodę w trakcie pisania. Nadzwyczajna równowaga między mobilnością a sprawnością Surface notebook waży zaledwie 1,25 kg, więc bez problemu zawiera się w torbie.

wyekwipowano go w procesor Intel Core 7. Generacji, który obsłuży choćby wymagające programy tradycyjne. Pisz wygodnie dzięki miękkiej podpórce na dłonie, responsywnej klawiaturze i znacznemu trackpadowi. Ciesz się głębokim dźwiękiem Dolby Audio Premium.

Niezwykły wyświetlacz dotykowy Szybsza, łatwiejsza, bardziej naturalna nawigacja — niesamowita rozdzielczość wyświetlanych fotografii, wideo i prezentacji — na wyświetlaczu dotykowym PixelSense o przekątnej 13,5 cala i nad wyraz intensywnych kolorach.

ekran bezramkowy i ultrasmukła pokrywa gwarantują więcej miejsca na pomysły użytkownika. Specyfikacja techniczna Oprogramowanie Windows 10 Pro w trybie S1 Office 365 Personal na 1 rok2 Disclaimer Windows 10 w trybie S działa wyłącznie z aplikacjami ze Sklepu Windows zweryfikowanymi przez producenta Microsoft.

Niektóre akcesoria zgodne z systemem Windows 10 mogą nie działać, a produktywność może się różnić. Niektórych domyślnych ustawień, funkcji i aplikacji nie można zmienić. W dowolnej chwili można z łatwością i niedrogo przejść na system Windows 10 Pro.

Zmiany dokonać można za pośrednictwem Sklepu Windows. Możliwa jest tylko zmiana systemu na wersję Pro. Po jej przeprowadzeniu nie będzie możliwy powrót do systemu Windows 10 S. Więcej informacji umieszczono na stronie: https:www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-s zawiera ważną poprzez 1 rok subskrypcję kompletu Office 365 Personal.

aktualnie w wersji Preview na tym urządzeniu. Oprogramowanie instalowane jest ze Sklepu Windows. Aktywacja musi nastąpić w ciągu 180 dni. Ważność oferty kończy się 30.09.2017 r. Do 14 godzin odtwarzania filmów.

Testy zostały przeprowadzone przez producenta Microsoft w kwietniu 2017 roku z użyciem urządzenia z procesorem Intel® Core™ i5, 256 GB przestrzeni dyskowej, a także 8 GB pamięci RAM. Testowanie polegało na całkowitym rozładowaniu baterii podczas odtwarzania filmu.

Użyto ustawień domyślnych, wyjątki: nawiązano połączenie z siecią Wi-Fi. Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od ustawień, sposobu wykorzystywania i innych czynników.