MSI GL73 8RD-221PL promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MSI GL73 8RD-221PL oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laptop MSI GL73 (8RD-221PL)
4399.00
Media Expert
Laptop MSI GL73 (8RD-221PL) DARMOWY TRANSPORT
4399.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta GL73 8RD-221PL

Opis

procesory Intel® Core™ ósmej generacji o wspaniałej wydajności Doświadcz ogromnego skoku produktywności dzięki procesorom ósmej generacji do notebooków! zwiększone możliwości prowadzenia rozgrywki i szybsze, choćby o 40% renderowanie obrazu, dzięki dodatkowym rdzeniom.

Im więcej rdzeni, tym lepiej! stylowe I OSTRE WYKOŃCZENIE Swój nowy wygląd, linii notebooków GL, zawdzięcza gładkiemu i wykwintnemu wykończeniu, pomimo iż zachowano czerwone linie, które odzwierciedlają skuteczność notebooków w grach.

5 RAZY większE GŁOŚNIKI Dzięki zmodernizowanym gigantycznym głośnikom, gracze mogą poczuć każdy dźwięk wyciągający się z silnika bolidu w grze. Unikatowa kompozycja modułu audio i niezależna komora dźwiękowa gwarantująca doskonałe wrażenia słuchowe.

PROCESORY GRAFICZNE NVIDIA GEFORCE® GTX 1050 Ti progresywny system chłodzenia Cooler Boost, a także unikatowe, gamingowe technologie, które zostały zastosowane poprzez producenta MSI z myślą o graczach powodują, iż procesory graficzne NVIDIA GeForce® GTX 1050 Ti są w stanie pokazać w gamingowych notebookach MSI pełnię swych wydajnościowych możliwości.

Wsparcie dla architektury pamięci DDR4-2400 Wykorzystaj w pełni możliwości swojego notebooka, dzięki zastosowaniu w nim obsługi progresywnych pamięci DDR4-2400, zezwalających osiągając prędkość, wynoszącą ponad 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie informacji.

Dzięki rozszerzeniu skuteczności o 40%, w stosunku do poprzedniej generacji pamięci DDR3-1600, nowa pamięć DDR4-2400 stała się nowy standardem pamięci montowanej w komputerach mobilnych, podnosząc tym samym poziom wrażeń w grach na jeszcze wyższy pułap.

bezprecedensowY SYSTEM CHŁODZĄCY DLA entuzjastów GIER System chłodzenia MSI Cooler Boost 5 charakteryzuje się użyciem dwóch modułów chłodzących. Dzięki wykorzystaniu dwóch wentylatorów Whirlwind Blade, a także 7 ciepłowodów i dobrze zaprojektowanej drodze odprowadzającej na zewnątrz, w czterech kierunkach, strumień ciepłego powietrza, jest to jeden z najlepszych, bezprecedensowych projektów systemów chłodzenia.

w efekcie system intensywnie i skutecznie odprowadza wydzielane poprzez chłodzone układy ciepło sprawiając,technika ta jest jedną z najlepszych tego rodzaju technice obecnych na rynku. Układ chłodzenia został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić maksymalną sprawność pracy notebooka w jak niższej temperaturze.

technologia AUDIO BOOST System MSI Audio Boost udoskonala detale wyjściowego brzmienia i zwiększa scenę dźwiękową o ponad 30%. Pozłacane złącza audio zrównoważoną transmisję dźwięku (ograniczenie zakłóceń) i w połączeniu z zaimplementowanym, zoptymalizowanym wzmacniaczem słuchawkowym, przesyłają dźwięk charakteryzujący się niskim poziomem szumu i niewielkimi zniekształceniami.

dzięki temu, w zasadniczy sposób powiększono jakość odwzorowania dźwięku przez słuchawki i wierność odtwarzania każdego akustycznego szc...