Toshiba x30l-g-12u promocja 2021

Cena7512.31
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Toshiba
Kategoria:Laptopy
Kod Producenta x30l-g-12u

Opis

laptop Dynabook Portege X30L-G-12ULżejszy i mocniejszy, niż się spodziewasz. Dynabook Portégé X30L to ultralekki notebook 13,3 cala zaprojektowany specjalnie z myślą o udostępnieniu najnowszych technologii mobilnym pracownikom.

Ma niewiarygodnie niską wagę 870 g, procesor Intel Core dziesiątej generacji, ekran Sharp IGZO FHD o wysokiej jasności i działający poprzez 14,5 godziny akumulator. Dynabook Portégé X30L jest prawidłowo przygotowany do codziennego pomagania Ci w pracy bez względu na to, co i gdzie przyjdzie mu robić.

Jest lekki i solidny dzięki precyzyjnie skonstruowanej obudowie tworzonej wyłącznie ze stopu magnezu oraz wyśrubowanym testom MIL-STD 810G. Jest też łatwy w transporcie i utrzyma wysoką efektywność w każdym środowisku.

komfortowe przyłączanie maszyn dzięki szerokiej gamie zaimplementowanych dopasuje, obejmującej uniwersalne złącze USB Type-C, dwa złącza USB 3.0, HDMI, Gigabit LAN, czytnik kart SD, a także opcjonalną stację dokującą USB-C.

Poza tym szybka i bezusterkowa przewodowa oraz bezprzewodowa łączność sieciowa zagwarantuje skuteczną pracę w każdym miejscu. Model: Dynabook Portege X30L-GPozostałe informacje o procesorze: Intel Core i7-10510UPozostałe dane o pamięci RAM: Dźwięk: Głośniki stereoDodatkowe oprogramowanie: Microsoft Office - 1 month trial for new Microsoft Office 365 customersAkcesoria w zestawie: dane o gwarancji: 3-letnia usługa naprawy na miejscu GOLD wraz z przedłużeniem gwarancji w EMEAPozostałe dane:...