Vidaxl ławka ogrodowa, 170 cm, impregnowane drewno sosnowe fsc (8718475715252) promocja 2019

Cena127.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie vidaXL

Parametry

Producent:vidaXL
Kategoria:Ławki ogrodowe

Opis

Ławka ogrodowa Lenta – konwencjonalny komfort, który docenisz

Jej klasyczny krój Cię oczaruje! Ławka ogrodowa Lenta marki Elior nawiązuje swoim designem do tradycji, wiejskiej klasyki i maksymalnej naturalności. Jeśli są to cechy, które cenisz i chcesz odnaleźć w meblach ogrodowych, to na pewno prezentowana ławka przypadnie Ci do gustu. Standardowa kompozycja na zrównoważonych nogach to rozwiązanie wspaniałe do przydomowego ogródka, działki rekreacyjnej czy patio.

Masz dość wielkomiejskiego szumu i przytłaczającego huku? Ławka przeniesie Cię w świat wiejskiej sielanki, którą pokochasz!

stworzona z drewna sosnowego, pozostawiona w swej maksymalnie naturalnej i ascetycznej formie ławka Lenta pokazuje się wspaniale! Nie jest to mebel stylizowany i ulepszany technologicznie, dlatego świetnie spełni oczekiwania w ogrodowych przestrzeniach, gdzie liczy się zachowanie naturalności. Ławka wpisze się zwłaszcza w aranżacje rustykalne, wiejskie i nawiązujące do harmonijnej sielanki, niezakłócanej miejskim zgiełkiem.

Drewniana ławka utrzymana jest w kolorze naturalnej zieleni, jednak nie jest to barwa charakterystyczny dla farb, stosowanych w parkach publicznych. Zieleń Lenty jest maksymalnie naturalna, subtelna i eteryczna – ławka została jedynie delikatnie nią muśnięta, co tworzy wrażenie postarzenia mebla, tak widoczne w stylizacjach ludowych i rustykalnych.

Wysoka jakość drewna gwarancją długowieczności ławki

marka Elior wie, jak ważna jest jakość, niepodatność i wytrzymałość mebli ogrodowych, dba zatem o odporność ich wykonania. Ławka Lenta bazuje na najwyższej jakości drewnie sosnowym, które atest FSC – oznacza to, że materiał na mebel został pozyskany w pełni legalnie, jest zweryfikowany pod kątem jakości, co daje gwarancję długotrwałego użytkowania. Ławka została pokryta powłoką impregnatu, skutecznie broniącego powierzchnię mebla przed krzywdzącym działaniem promieni słon