Gorilla sports Ławka ławeczka do ćwiczeń 10000121 promocja 2021

Cena249.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FitPatrol.pl

Parametry

Producent:Gorilla Sports
Kategoria:Ławki treningowe

Opis

dostosowywana skosna lawka do brzuszków NAJWYZSZA JAKOSC Lawka jest produktem niemieckiej marki Gorilla Sports, która podczas projektowania urzadzen i akcesoriów sportowych doklada wszystkich staran,zaimplementowane rozwiazania byly jak najmocniej komfortowe dla uzytkownika.

Dbalosc o kazdy szczegół to pewnosc bezpieczenstwa przy obciazeniu choćby do 200 kg, a takze stylowego wygladu sprzetu, który wspaniale bedzie prezentowal sie w Twojej domowej silowni. DobranA SPECJALNIE DO TWOICH POTRZEB Dzieki regulacji wysokosci podpórki na nogi, zjednoczysz lawke tak, aby cwiczylo Ci sie jak najlepiej.

Zwiekszy to sprawnosc Twoich treningów, a także zapewni komfort nawet podczas dlugiego wykonywania cwiczen. WspaniałA DO TRENINGU MIESNI BRZUCHA Trenuj w domu na miare profesjonalnie wyposazonej silowni. Lawka do cwiczen niemieckiej firmy Gorilla Sports to urzadzenie, dzieki któremu wzmocnisz miesnie brzucha.

Przyrzad poprawi Twoja ogólna kondycje fizyczna oraz pomoze w osiagnieciu wymarzonego celu bez wzgledu na poziom innowacyjnia.