Tabletki Chlorofillipt tabletki do ssania (ekstrakt chlorofilu eukaliptusa) 800 mg promocja 2021

Cena21.83
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Aram Natura

Parametry

Producent:Vifteh
Kategoria:Leki na gardło
Postać tabletki

Opis

Chlorofillipt to silny środek przeciwbakteryjny na bazie roślin, który gromadzi mieszankę chlorofilów z liści eukaliptusa. Z kolei liście eukaliptusa są szczególnie bogate w fitoncydy, które w rzeczywistości są analogami wszystkich znanych antybiotyków, dlatego również chlorofil jest niejednokrotnie nazywany „naturalnym antybiotykiem".

Chlorofillipt użycie:


• podobnie jak antybiotyki, Chlorofillipt ma zdolność zabijania bakterii, tylko antybiotyki posiadają spore spektrum działania,równocześnie nie radzą sobie z gronkowcami, chlorofil, wręcz przeciwnie, jest sprawny przeciwko gronkowcom niewrażliwym na antybiotyki;


Chlorofillipt jest pochodzenia naturalnego bez przeciwwskazań, w przeciwieństwie do antybiotyków, które posiadają dużo skutków ubocznych;


• równocześnie antybiotyki, jak i Chlorofillipt hamują zdolność mikroorganizmów do rozmnażania się w organizmie, łagodzą ból, zmniejszają obrzęk i zaczerwienienie w miejscu zakażenia;


Chlorofillipt z kolei wzmacnia działanie antybiotyków w kompleksowej terapii oraz nasyca tlenem komórki w dotkniętym obszarze, uniemożliwiając ich głodzeniu.

Chlorofillipt jest wydajny?


Chlorofillipt jest dostępny w zróżnicowanych formach: roztwory, tabletki, spray i żel.

w przypadku Chlorofillipt w tabletkach, to jest on skuteczny:


• choroby górnych dróg oddechowych:
 zapalenie migdałków, w którym następuje stan zapalny migdałków;

 zapalenie gardła ze zmianami błon śluzowych gardła;

 zapalenie krtani, w którym infekcja obejmuje krtań.


• choroby jamy ustnej:
 zapalenie dziąseł;

 wrzodziejące zapalenie jamy ustnej;

 kandydoza jamy ustnej;

 uraz mechaniczny jamy ustnej.


Tabletki Chlorophyllipt są nad wyraz komfortowe w użyciu i to kolejna zaleta. Rzeczywiście, w pracy albo w miejscach publicznych nie za każdym razem jest osiągalne płukanie gardła lub wdech. A w każdym zabiegu bardzo ważna jest systematyczność.

Sposób wykorzystania: co 4-5 godzin należy rozpuścić jedną tabletkę, lecz nie więcej niżeli 5 tabletek dziennie.

Kuracja trwa 7 dni. Dzięki czemu schematowi w jamie ustnej powstaje takie stężenie, które staje się śmiertelne dla gronkowców.


Przeciwwskazania: czasami wywołuje alergie: pojawia się zaczerwienienie i obrzęk błony śluzowej, odczuwa się pieczenie. Żeby zapobiec takim konsekwencjom, należy wcześniej przeprowadzić test tolerancji na Chlorofillipt.