Lipomal syrop x 125g (5909991034719) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:Aflofarm
Kategoria:Leki przeciwgorączkowe
Postać syrop

Opis

Lipomal syrop 125 g

Lipomal to bezpieczny w zastosowaniu i działaniu syrop rzeciwgorączkowy:

  • można go stosować już od 1 roku życia,
  • nie jest ani za silny, ani za słaby,

Lipomal to precyzyjne rozwiązanie na gorączkę przeziębienie i kaszel.

  • Lipomal cechuje się naturalnym składem mieści suchy ekstrakt z lipy, tradycyjny, łagodny środek użytkowany w stanach gorączkowych
  • Lipomal jest ekspertem w leczeniu przeziębienia u dzieci. Leczy jego charakterystyczne objawy.

wyszczególnionia do używania

  • konwencjonalnie jako łagodny środek napotny w stanach gorączkowych.
  • Pomocniczo w przeziębieniach, stanach zapalnych gardła, w kaszlu.

zniża gorączkę

Kwiatostan lipy użytkowany jest jako konwencjonalny środek zmniejszający gorączkę. Poprzez rozszerzenie wrażliwości gruczołów potowych na bodźce dochodzące z nerwów współczulnych, lipa pobudza wydzielanie potu, co powoduje obniżenie gorączki.

Łagodzi kaszel
Jedną z czynnych substancji kwiatostanu lipy jest śluz, który pokrywając zmodyfikowane zapalnie śluzówki, ochrania je, koi i przyśpiesza leczenie.

finezyjnie uspokaja i koi
Na skutek choroby u dzieci występuje pobudzenie emocjonalne, które w dodatku potęguje objawy choroby, m.in. Gorączkę. Zawarte w kwiatostanie lipy związki działają subtelnie uspokajająco i kojąco.

Skład syropu:
Jedno opakowanie (125 g syropu) mieści substancję czynną: 1,86 g suchego ekstraktu z lipy (Tiliae inflorescentiae extractum siccum) 6-7:1, 10-30% maltodekstryna, ekstrahent etanol 40% (v/v). Substancje pomocnicze: sacharoza, benzoesan sodu, kwas cytrynowy bezwodny, guma ksantanowa, zapach malinowy AR0320, woda oczyszczona.

Opakowanie: syrop 125 g

Producent: AFLOFARM

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która mieści wyznaczonia, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie i dane dotyczące używania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie używany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.