Microsoft Windows 10 Professional promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Licencje dostępowe

Opis

Co otrzymasz po zakupie?

✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓Obsługuje aktualizację z Windows 8.1 lub do Windows 11.

aczkolwiek system Windows 10 Professional jest dedykowany dla klientów biznesowych, jest korzystnym wyborem systemu operacyjnego dla użytkowników domowych z wydajnymi podzespołami komputerowymi. Oprogramowanie od software-klucze.pl ułatwi nam instalację systemu Windows 10 Professional, która zostanie momentalnie dostarczona drogą elektroniczną.

Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najlepsze funkcje z dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8 i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie dobrze na komputerach PC jak i tabletach tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma niemało funkcji, których nie ma w wersji domowej w tym ochronę danych przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, dołączanie do domeny i tryb przedsiębiorstwa Internet Explorer do korzystania biznesowego i możliwość dołączenia do Azure Active Directory za pomocą pojedynczego logowania do aplikacji hostowanych w chmurze.

informacje prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym przez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego użycia w postaci klucza aktywacyjnego towaru z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, iż istnieje ważna licencja na użytkowanie.

Wszelkie istniejące kopie programów stały się bezużyteczne, dlatego prawa Microsoft dotyczące wyłącznej dystrybucji artykułu zostały wyczerpane, w związku z czym może dojść do legalnej sprzedaży używanej.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem artykułu do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są stosowane wyłącznie w zakresie opisu produktu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa wykorzystywania należą do stosownych właścicieli praw autorskich.