Microsoft Windows 10 Professional promocja 2022

Cena110.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Licencje dostępowe

Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

ale system Windows 10 Professional jest przeznaczony dla klientów biznesowych, jest prawidłowym wyborem systemu operacyjnego dla użytkowników domowych z skutecznymi podzespołami komputerowymi. Oprogramowanie od Soft360 ułatwi nam instalację systemu Windows 10 Professional, która zostanie ekspresowo dostarczona drogą elektroniczną.

Projekt systemu Windows 10 wykorzystuje najlepsze funkcje z dwóch wcześniejszych systemów operacyjnych, Windows 7 i Windows 8 i włącza je do systemu operacyjnego, który działa podobnie korzystnie na komputerach PC jak i tabletach tabletach. Ta profesjonalna wersja systemu Windows 10 ma sporo funkcji, których nie ma w wersji domowej w tym ochronę danych przedsiębiorstwa, funkcję BitLocker i zaufany rozruch w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zdalny pulpit, dołączanie do domeny i tryb przedsiębiorstwa Internet Explorer do wykorzystania biznesowego i możliwość dołączenia do Azure Active Directory za pomocą pojedynczego logowania do aplikacji hostowanych w chmurze.

dane prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym przez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego użycia w postaci klucza aktywacyjnego produktu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na użytkowanie.

Wszelkie istniejące kopie programów stały się bezużyteczne, dlatego prawa Microsoft dotyczące wyłącznej dystrybucji produktu zostały wyczerpane, w związku z czym może dojść do legalnej sprzedaży użytkowanej.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem produktu do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są stosowane wyłącznie w zakresie opisu artykułu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa użytkowania należą do stosownych właścicieli praw autorskich.