Licznik rowerowy pure 1 czarny marki Sigma promocja 2019

Cena79.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ROWEREK.PL

Parametry

Producent:SIGMA
Kategoria:Liczniki rowerowe
Rodzaj przewodowy

Opis

Licznik Sigma PURE 1, przewodowy Przewodowy licznik uwielbianej producenta SIGMA - technika z Niemiec.Licznik w czytelnym wyświetlaczu odpowiada na trzy najważniejsze pytania: jak szybko, jak daleko, jak długo?Zaprojektowany w myśli słowa PURE (ang.

czysty), licznik zamknięto w prostej i schludnej obudowie, dzięki której obsługa jest przystępna i instynktowna.Proste przełączanie widoku funkcji przy pomocy jedego wypukłego przycisku. W przystępny sposób przełącza wyniki licznika z trybu pierwszego - aktualnego na tryb drugi - podsumowania jazdy.

bardzo wielki ekran, a co za tym idzie pokaźne cyfry wyników wraz z ikonkami na nim, ułatwiają czytanie dla każdego, a zwłaszcza dla tych rowerzystów, którzy nie widzą najlepiej.Przy pierwszym uruchomieniu ułatwione wybieranie wymiaru koła z proponowanych najbardziej modnych.

Wodoodporny zgodnie z normą IPX7 - pozwala na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Pierwsza klasa wodoszczelności "podwodnej". Zasilany baterią CR2032, która znajduje się w komplecie.

przystępny w wersji przewodowej albo bezprzewodowej. Funkcje rowerowe:1. Tryb pierwszy:- aktualna prędkość - dystans wycieczki - czas jazdy 2. Tryb drugi: - aktualna prędkość - dystans dzienny- czas jazdy całkowity Funkcje ogólne: -ustawienia urządzenia można regulować za pomocą programu DATA CENTER-komunikacja danych przez stację dokującą TOPLINE 2016-wodoszczelność zgodnie z IPX8-funkcje wyświetlane z ikonami-montaż bez zastosowania narzędzi-łatwy system doboru rozmiaru opon Producent: SigmaModel: Pure 1Seria: Trendline ilość funkcji: 5 Przewodowy: takWodoszczelność: IPX8Wymiary wyświetlacza: 29 x 45 mmWymiary całkowite: 57 x 37 x 11 mm Waga: ~26 g W zestawie: licznik, gniazdo przewodowe z czujnikiem szybkości, magnes na szprychę, 2 oringi (⌀35mm, 45mm), bateria CR2032, instrukcja obsługi Film przedstawiający montaż licznika: https://www.youtube.com/watch?v=0drqRqUVZ6Q